13 Dekoratif Raf Modelleri

13 Dekoratif Raf Modelleri

Dekoratif raf modelleri 2018-2019 yıllarında da yine göz alıcılıyla müşterilerini beklemektedir. Modanın gelişmesinden iç mimarlık ve tasarım modası da etkilenmekte ve ona göre yeni ürünler ve varyasyonlar çıkmaktadır. Artık daha çok dekorasyon amaçlı kullanılan raflar farklı boyut ve malzemelerden üretilmektedir. Tek amaçları ise bulunduğu duvarı güzelleştirerek ev sahiplerine ferahlık katmalarıdır. Birçok bileşenden oluşabilirler. Metal ve ahşabın karışık kullanıldığı modelleri daha fazla revaçtadır. Ünlü mobilya üreticilerine baktığımız zaman da bu işe ne kadar önem verdikleri belli olmaktadır. Yılda milyarlarca dolar kar getirisi olan İsveç firması bile bin bir çeşit ikea raf modelleri  katalogunda belirttiği üzere duvarınız onlarla güzel. Bu kadar çok çeşit ve model arasında da insanlar doğal olarak bunalıyor. Bizler de sizlere az da olsa yardımcı olabilmek adına bu modellere genel bir bakış atarak bir fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.

Dekoratif Raf Kitaplıklar

Dekor rafları ev dekorasyonunda çok önemsenmez fakat diğer parçalar kadar katkısı olan bir üründür. Raf modasında da kendine büyük bir dilim kaparak hatırı sayılır miktarda yer almaktadır. Küçük bir raf kitaplık bile odanın havasını ve moodunu değiştirebilir. Çok küçük dokunuşlarla enfes sonuçlar alabilirsiniz. Yaptığınız dekorasyon sonucunda eksik parçaları bunlar ile tamamlayarak büyük bir boşluğu doldurabilir ve hem modern hem de işlevsel raf kitaplık modelleri 2018-2019 ile arayı kapatabilirsiniz.

ağaç dallarından dekoratif raf
ağaç dallarından dekoratif raf
dekoratif çekmeceli raf
dekoratif çekmeceli raf

 

köşe işyeri rafı
köşe işyeri rafı
köşe klasik işyeri raf modelleri
köşe klasik işyeri raf modelleri
ok işareti şeklinde dekoratif raf
ok işareti şeklinde dekoratif raf
farklı boyutlarda dekoratif mavi raf
farklı boyutlarda dekoratif mavi raf
z tipi köşe dekoratif raf
z tipi köşe dekoratif raf

Genel olarak oturma odası, yatak odası, misafir odası gibi yerlerde kullanılır ama banyolarınızda ve holde de kullanarak farklı bir dekoratif esinti yakalama şansına sahipsiniz. Alışılmış kuralların dışına çıkarak kendi tarzınızı yaratın. Çoğu dekor işyeri raf modelleri birçok bileşenden oluşur. Bu parçaların arasında plastik, metal ve cam dahi olabilir. Bu birbirinden farklı malzemelerin birleşip bir bütün olarak eşsiz güzellikler ortaya çıkarması doğanın bir mucizesi gibidir. Farklı maddelerden oluşabildiği gibi sadece raf veya sadece tek tip malzemeden de üretilerek farklı kombinasyonlar için hazır beklerler.

Duvarda kullandığımız raflar hiç aklınıza gelemeyecek, hayal güçlerinizin ötesinde kullanımlara sahiptirler. Duvara montelenmiş iki raf arasına yine son dönemlerin modası olan retro tip bisikletleri bile askıda tutup hoş bir tarz yakalayabilirsiniz. Yahut şu anda mevcut olan raflarınıza da küçük bir aparat ekleyerek aynı tarz ve zevke sahip olma şansınız var.

Mutfak Raf Modelleri

köşe duvar boyu mutfak rafı
köşe duvar boyu mutfak rafı
masa olan mutfak raf modelleri
masa olan mutfak raf modelleri
duvar boyu mutfak raf modelleri
duvar boyu mutfak raf modelleri
duvar içi gömme mutfak raf
duvar içi gömme mutfak raf

Özellikle yeni evli çiftlerimizin en çok zevk aldığı konulardan birisi de mutfakta şık tasarımlardır. Hayatları boyunca mutlu bir evlilik ve dekoratif bir ev hayali kuran kadınlarımız bunları elde edince kollarını sıvayarak her bir birey için evlerini güzelleştirmeye başlarlar. Tabi ki bu değişim mutfaktan başlar. Genelde ahşap tercih edilen raf kitaplık modelleri 2018-2019 katalogundan bir tasarım satın alarak işe başlarlar ve üzerine kulplu fincanlardan tutun çay bardaklarına kadar hatta el yapımı reçel konseptine sahip kavanozlarla süsleyip mutfağınızı şenlendirebilirsiniz. Düz tasarım yapılmış, boş bir mutfakta yemek yemekle hoş detaylara sahip sıcacık renklerde bezenmiş mutfakta yemek yemenin zevki aynı olamaz.

Dekoratif Raf Modelleri Videomuz

Dekoratif özelliklerinin yanı sıra raf modelleri evidia dönemlerinde küçük tuvaletli evler için de bir çözüm olmuştur. Eşyalarınızı koyacak yer bulamadığınız zamanlarda diş fırçanızı, kremlerinizi veya diğer bakım ürünlerinizi koyabileceğiniz hem işlevsel hem de çok şık raflara merhaba diyin. Evinizin her alanında ve her köşesinde kullanmak üzere her amaç için üretilmiş raflar mutlaka vardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?