2017 Ankastre Mutfak Dolapları Modelleri

2017 Ankastre Mutfak Dolapları Modelleri

İçinizi ferahlatacak ve mutfağınızı daha çok sevdirecek 2017 Ankanstre Muftak Dolapları Modelleri evlerinize modern bir hava katacak. Modern görünümlü bir için en gerekli olan şeylerden biri olan Ankastre Mutfak Dolapları ile evinizde bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Yeni nesil 2017 Çift Renkli Mutfak Dolapları ise oldukça popüler olmasının yanı sıra, bu dönem mutfakların yıldızı konumuna gelecek gibi görünüyor.  Üst ve alt kapaklarda kullanılan ancak birbirini çok iyi tamamlayan farklı renkler mutfağınıza derinlik kazandırırken ferah bir görünüm sağlayacaktır.

Klasik hale gelen mutfak tasarımlarından sıkılanlar tarafından tutulacak bu modeller istenilen renklerde kombine edilebiliyor olması sayesinde capcanlı, zarif ve estetik görünümü yakalamanıza olanak veriyor. 2017 Çift Renkli Ankastre Mutfak Dolaplarında üst kapaklardaki renk koyuluğu alt kapaklardakine nazaran daha açık tonlarda oluyor. Tabii ki renk seçimini yaparken mutfağınızın zemin, duvar ve perde gibi diğer renkleri ile uyumunu sağlamanız gerekiyor. Diğer yandan mutfağın büyüklüğünü ve genişliğini de göz önünüze almanız gerekiyor. Bordo renk tonlarında kullanılan alt kapaklara eşlik eden beyaz renkteki üst dolap kapakları L tipi 2017 Ankastre Mutfak Modelleri oldukça şık bir görünüm sağlayacaktır.

Ayrıca sadelikten yana olanlar için doğal görünüm elde edecekleri gri renge sahip alt dolap ve yine ona eşlik eden kahve tonlarında renge sahip üst dolaplar, yerinde bir seçim olacaktır. Modern bir görünüm isteyenler için ise üst dolaplarda beyaz renk yoğunluğu ve alt dolaplarda ise modern mekânların vazgeçilmez rengi olan gri kullanımı uygundur. 2017 Ankastre Mutfak Modelleri arasında bulunan siyah ve beyaz uyumlu seçeneklere de göz atmalısınız.  Üst kapaklarda çimen yeşili ve alt dolaplarda kahve tonları kullanılmış dolap modelleri de mutfağınızı şık gösterecek seçenekler arasında.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Hepsi birbirinden güzel modeller. Aralarından çok beğendiğim bir tane var. En azından ona benzer bir ankastre alacağım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?