2017 Gergi Tavan Modelleri

2017 Gergi Tavan Modelleri

Evimizi en iyi biçimde dekore edebilmek için araştırırız, sorarız, çabalarız. Evimize gelen eşimize, dostumuza, tüm misafirlerimize yatığımız dekorasyonu ve değişiklikleri göstermeye çalışırız. Her ne kadar kendi zevkimiz için evimizin dekoru ile uğraştığımızı söylesek de aslında gelenler gördükleri zaman hayran kalsınlar diye yaparız.

Bu yıl tavanlarınızla dekorasyonda farkınızı gösterin. Herkesin hayranlıkla izlediği tavanlara sahip olun. Yeni trend gergi tavanlar ile salonunuzda tavan olmadan, gökyüzü manzarası varken nasıl oluyor, bu duyguyu yaşayın. Birebir 3 boyutlu görseller ile istediğiniz resmi seçerek önce tavanda pencere hissi yaratıp gergi tavanları uygulatın. Dilerseniz mutfağınızda gökyüzü ile palmiyelerin birleşimi resimler kullanarak ağaçların altında yemek yapma hissini yaşayın.

Gergi tavan uygulamanız halinde mekân daha ferah ve aydınlık bir hâl almaktadır. Bu nedenle penceresi az olan ya da içeriye az ışık giren mekânlarda özellikle kullanılması çok hoş ortamlar yaratmakta.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?