2017’de Tam Olarak Evinizi Boyamanız Gereken Renkler .

2017’de Tam Olarak Evinizi Boyamanız Gereken Renkler .

2017 hızla yaklaştığına göre yeni yıl boyunca uğraşmak üzere uzun sürede yapılacak olan ev geliştirme projelerinin listesini planlıyorsunuz demektir. 2017 ev rengi modası için listemizi hazırladık.

Listeniz mutfak çekmecelerini temizlemeden banyoda eski ayna yerine geçecek herhangi bir şey içerebilecekken, listenizde kesinlikle evinizde bulunan bir öğenin tekrar boyanması da olduğuna dair bahis yapmaya hazırız.

Güzel yeni bir renk seçmek, evinizdeki herhangi bir odayı güncellemek için etkili bir yoldur. Önümüzdeki yılın en sıcak renk eğilimlerini araştırmaya karar verdik. 2017 yılı için en sevdiğimiz boya renk seçimlerini yaptıktan sonra, yedi en iyi boya trendini sizler için hazırladık. Sizinde kesinlikle renk ilhamına ihtiyacınız varsa, bu moda paletler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

2017 Ev Renk Modası

Botanik Renkler

2017 Botanik Renkler
2017 Botanik Renkler

2017 kesinlikle botanik esinlenmenin ön planda olduğu canlı renkler ile öne çıkacak. Bu yeşil ve yapraklı renk grubu, yeni bir tutum gerektiren bir mutfak veya oturma odası için yerinde bir seçimdir.

Cesur Nötr Renkler

2017-notr-renkler

Muhteşem,  zengin ve nötr renkler 2017 yılının favorisi olacak. 2017 yılının bu rengi, birçok farklı ev stilini kesintisiz tamamlarken en sevdiğiniz mekâna denge getirecek rahat bir seçimdir.

Gizemli Menekşe

2017 Salon Modası Menekşe Rengi
2017 Salon Modası Menekşe Rengi

2017 yılı için öne çıkan en iyi renk seçimlerinden biri olan bu güçlü ve gürültülü ton gibi tonlardaki mor canlılıklar olacak. Bu renkler özellikle salonunuza farklı bir hava katacak.

Yatıştırıcı Pastel Renkler

2017 Pastel renk modası
2017 Pastel renk modası

Yeni yılda örnekte var olduğu gibi daha hafif renkler de sergilenecek. Hem gevşetici, hem de iyice enerji verici olan bu renk seçimi, sizi nefes almaya ve şarj etmeye davet edecektir.

Güneş Sarısı ve Parlak Renkler

güneş-sarısı-oda-boyası
güneş-sarısı-oda-boyası

2017 yılı için bu parlayan seçim, çok tercih edilen renklerden biri. Güneş sarısı tonlar, 2017’de de neşe kaynağı olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Toprak Renkleri

2017 Ev Modası Boya Rengi Toprak
2017 Ev Modası Boya Rengi Toprak

Doğada bulunan orijinal tonlar, 2017 için göze çarpan başka bir renk olacak. Kahve, kırmızı ve turuncu çizgilerle bu eğilim her odada sıcak ve çekici bir hava yaratacaktır.

Sakinleştirici Huzur Renkleri

Zarif Sakinleştirici Boya Rengi
Zarif Sakinleştirici Boya Rengi

Günümüzün koşuşturmacasında, evinizde sakin ve sakin bir alan sağlamak önemlidir. Bu huzur veren renk tonuyla, yeni yılınız mecburen zarif ve sakin bir başlangıç yapmak zorunda kalacaktır.

Evinize sıra dışı lambalarlarla dekore etmek isterseniz Himalaya Tuzu Lambaları İle Evinize Şıklık Katın adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?