2018 – 2019 Tesettürlü Abiye Modelleri

2018 – 2019 Tesettürlü Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

Ülkemizde gelişen giyim sektörünün başında olan tesettür giyim 2018 – 2019 Tesettür Abiye Modelleri ile kısa zamanda büyük bir kitleye ulaşmıştır. Her sezon moda abiye bölümünde birbirinden iyi tasarımlar ile müşterilerin beğenisine sunulan abiyeler kısa süre içerisinde hemen satılmaktadır. Her mevsime uygun olarak tasarlanan moda abiye ülkemizde tüm bayanların gözde giyim tarzlarından bir tanesi haline gelmiştir. Tesettür Abiye 2018 – 2019  modelleri özellikle sonbahar ve kış aylarında en belirgin renkleri ile göz kamaştırmaktadır. Tesettür giyim modasının yeni sezona bomba gibi renklerle düşmesi bekleniliyor. Özellikle yeni moda abiye modellerinde patlama yapması bekleniyor. Çok yüksek ihtimaller ile yeni sezon abiye modelleri somon, kahve, füme ve beyaz renklerden oluşacağı tahmin ediliyor.

Tesettür Abiye Modelleri Tasarımda Yenilikler

2018 – 2019 Tesettürlü Abiye Modelleri beklentilerin çok daha ötesinde iyi olması bekleniyor. Şu an paylaşılan ilk örneklerde görülen yenilikler ile bile çok yoğun ilgi görmüştür. Sezonun hemen kapanmasını bekleyen hanımlar yeni sezonu iple çekmektedirler. Yeni sezonda kına düğün gibi özel günler için yeni modellerin çıkmasını bekleyen bayanlarımız tesettür giyim mağazalarına her gün yoğun ilgi göstermektedir. Tesettür giyimin vazgeçilme bir parçası olan moda abiye tesettür alanında en çok kazandıran ve satılan ürünlerin başında yer almaktadır.


 

Yenilikler

Tesettürlü Abiye Modelleri şık ve bol tüllü olması en çok beğenilen yeniliklerden bir tanesi olmuştur. Dantel ve taş süslemelerinin eşlik etmesi ile bu abiye modeli en çok beğenilmeyi hak etmiş bir tasarım olmuştur. Rahatına düşkün olan bayan arkadaşlarımız için müjdeyi veren firma artık abiyelerin eskiye oran ile daha rahat ve ferah olacağı duyuruldu. Yeni sezon ile gelecek olan abiye dantel deseni ile aynı renkte tercih edeceğiniz bir şal sizi çok daha güzel gösterebilecektir. Tüm özel günlerde sizi özel hissettirecek bir model yolunda ilerleyen tesettürlü model abiyeler kısa zaman içerisinde yeni sezon ürünleri ile birlikte sizlere olacaktır. Bu moda abiye tasarımı ile yeni sezona bomba gibi düşeceksiniz.

Pelerin Tarzı Daha Şık Olacak                           

2018 – 2019 Tesettürlü Abiye modasında pelerinler kendisine daha çok yer bulacaktır. Tesettür giyimin en çok kullanılan ve beğenilen parçası olan pelerinler daha hareketli ve aynı zamanda daha muhafazakâr bir şekil alacaktır. Eskiye oran ile daha şık olması beklenen bu modelin yeni sezonda gelecek olan abiyeler ile çok uyumlu olacağı gelen haberler arasındadır. Bu pelerinler desenleri ile tüm kadınların ilgisini çekeceği kesindir. Çiçek desenleri ile tüm bayanların hayır diyemeyeceği tek model olabilecek pelerin modelini bekleyen birden fazla bayan vardır. Hem yaz aylarının, hem de kış aylarının en çok dikkat çekmesi beklenen pelerin modeli dikkatle incelenerek tasarlanmaktadır. Tek parça olarak üretilen abiyeler üzerinde tül ve astar ile tasarlanarak daha kolay kullanım imkânı sağlanacak ve mevsimine göre ferah ve sıcak tutma özelliği ile tüm herkese rahatlık verecek bir tasarım olması beklenmektedir. Bu moda abiye yeni sezonda pelerini ile sizlere olacaktır.

Yelek Tasarımı

2018 – 2019 Tesettürlü Abiye yelek tasarımları ile daha ağır yetişkinler için yeni sezonda önerile bilecek tesettür giyimlerden bir tanesidir. Üzerinde yer alan ve elbiseler ile uygun olarak tasarlanan bu dantel yelekler abiyeye şık ve daha zarif bir görüntü sağlamaktadır. Renklerin özenle seçilerek bu modele işlenmesi belki de bu ürünü en çok satılan ürün yapabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?