2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

2018 Abiye Elbise Modelleri Hakkında

2018 Abiye elbiseler son zamanlarda internette satışta çok fazla problem oluyor diyorlar ama durumun öyle olmadığını biliyoruz. Son zamanların fenomeni patırtı 2018 abiye modelleri adeta fenomen olmaya aday oldu. Her çeşit abiye modelleri ile abiye elbiseleri galerimizde bulabilirsiniz. Sizin için tam 157 tane abiye modeli bulduk bu modelleri patırtıdan alabilirsiniz.

Elbiselerde bu sene balık kesim abiyeler çok fazla değil ama modası hala geçmiş değil. Bel tarafında kurdeleler ile oluşturulan çizgiler ve yaka kısmında ki işlemeler ile tamamen düz modeller artık yok. Fakat geçen seneki modeller kadar güzel olduğunu düşünmüyorum. Fakat mini balık abiyeler daha havalı ve güzel. Tabi ki herkes için rahat olmasa da mini giymek isteyenler için tercih olabilir.

Galeri için aşağıya inin…

2018 Abiye eteklerinde genelde tüllü modeller görüyoruz. Göğüs kısmıda tüllerle detaylandırılmış şekilde böylelikle düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde giymek için daha güzel bir hal almış. Mini elbiselerde tüllü modeller görmüyoruz. Onlarda daha farklı detaylar mevcut onları da yazacağım.

Mini abiye modellerinde göğüs detaylarına çok fazla uğraşılmış. Etek kısımlarında fırfırlar yeterli görülerek geçilmiş. Göğüs detaylarında boncuklu işlemeler dikkat çekiyor. Geçen senelerde boncuklu işlemeleri genelde uzun elbiselerde görürdük fakat bu sene tam tersi olmuş.

2018 Abiye Elbise Modelleri Sadelik Üzerine Kurulu

Bu yıl sadelik üzerine kurulu olduğundan mini abiyeler ve tüllü abiyeler çok modelde etkin görünüyor. Modacılar genelde en çok satılan şeyleri tercih etmek zorundadır. Bundan dolayı siyah ve kırmızı renkler tek renk ile devam edilmiş. Tek renkte moda da sadeliğin temsilcilerindendir. Farklı bir şeyler arıyorsanız omuz dekolteli abiyeler, bel işlemeli abiyelere yönelebilirsiniz. Ayrıca pembe ve bordo renklerde bu sene oldukça tutulan renkler olacaktır.

 

Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Galerisi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. […] 2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Tozlu Giyim Yeşil Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Mavi Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Beyaz Abiye Modelleri 2018 En iyi Gelinlik Modelleri Moda Evi Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018 Kabızlık için Zeytinyağı Kullanmanın En İyi Yolları Diyetin Süresi Var Mı? Çizgili Süveter Modelleri ve Yapılışı -2018 Buzdolabının Yanına En Çok Yakışan Derin Dondurucu Muffin Kekler İğne Oyası Fular Modelleri – Örnekleri Sao2 Nedir? SaO2 ve SpO2 İzleme Süreci Spo2 Nedir, Nasıl Ölçülür, Normal Değerleri Nedir? […]

  2. […] 2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları Tozlu Giyim Yeşil Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Mavi Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Beyaz Abiye Modelleri 2018 En iyi Gelinlik Modelleri Moda Evi Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2018 Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018 Kabızlık için Zeytinyağı Kullanmanın En İyi Yolları Diyetin Süresi Var Mı? Çizgili Süveter Modelleri ve Yapılışı -2018 Buzdolabının Yanına En Çok Yakışan Derin Dondurucu Muffin Kekler İğne Oyası Fular Modelleri – Örnekleri Sao2 Nedir? SaO2 ve SpO2 İzleme Süreci Spo2 Nedir, Nasıl Ölçülür, Normal Değerleri Nedir? […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar