2019 Alyans Modelleri Tüm Çeşitler

2019 Alyans Modelleri Tüm Çeşitler

Çift Renkli Altın Alyans Yüzük Modeli

2019’da evlilik yüzüklerine yenilikler geliyor! İki farklı bileşenden ya da renkten yapılan alyanslar ile üzerinde desenlerin, taşların, yazıların bulunduğu alyans yüzük modelleri 2019’da evlenecek çiftlerin parmaklarını süsleyecek! Işıltılı taşlar yalnızca alyans yüzük modellerinin üzerinde değil yan kısımlarında da kullanılıyor ve sade tasarımlara gizemli bir ışıltı katıyor. Üstü mozaik yapıda alyanslar ile tırtıl kenarlı modeller de sade alyans arayanlara modern seçenekler sunuyor. Çift renkte alyanslar 2019’da sıkça karşımıza çıkacak.

Pırlanta Tektaşlı Alyans Modeli

Sarmal tasarımlara sahip alyans modelleri de 2019’da sıkça göreceğimiz modellerden. Bu tasarımlar hem alyans yüzük modellerinde hem de tektaşlarda sıkça kullanılıyor. İki trendin birleşimine şık bir örnek olan bu alyans çiftinde, kadın alyansında kullanılan tektaş, yüzüğün hareketli tasarımına ışıltı katıyor.

Kenarları Taşlı Alyans Modeli

Farklı renkteki alyanslar, kenarlarında kullanılan ışıltılı tasarımlarla hoş bir görünüm kazanıyor. Farklı tasarımlar olsun diyen çiftlerin tercih ettiği beyaz altın alyans modelleri, ışıltılı rose alyans modeli ile şık bir ikili oluşturuyor.

Sarı Altın Alyans Modeli

Yan tarafından küçük taşların kullanıldığı sarı alyans modelleri, küçük ışıltılı tasarımları tercih edebilecek çiftler için ideal. Sade altın alyans modelleri istiyorsan, yeni sezon alyanslar arasında dikkat çeken bu alyans çiftini tercih edebilirsin.

Geometrik Desenli İnce Alyans

Üst kısmında geometrik desenli, ince alyans modelleri, 2019’da bolca karşımıza çıkacak. Rose altın alyans modellerinden de hoşlanıyorsan, bu yüzük tam senlik! Hem erkek hem de kadın için uygun olan bu zarif model, pembe altın tektaşlar ile birlikte kullanıldığında çok şık bir görüntü veriyor.

Geometrik Desenli Beyaz Alyans Modeli

Geometrik desenli alyans modelleri sadece pembe değil, beyaz altın alyans modelleri arasında da mevcut. Tektaş modelleriyle birlikte kullanmaya uygun bu alyans özellikle, beyaz altın gövdeli tektaşlarla çok hoş görünüyor.

Üzeri Taşlı İnce Alyans Modeli

Üzeri taşlı veya desenli alyanslara verilen isimle kalemli alyans da diyebileceğimiz bu yüzükler, küçük ve zarif tasarımları seven çiftler için ideal. Sade ve zarif alyanslardan hoşlanıyorsan bu tasarımı incelemelisin.

Üç Katlı Alyans Modeli

Üç katmanlı alyans modelleri, desensiz düz alyans modelleri arayan çiftler için modern birer seçenek oluşturuyor. Siyah ve rose altından, iç içe geçmiş tasarımıyla dikkat çeken alyans modeli, 2019’da spor tasarımlar seven çiftlerin parmaklarını süsleyecek!

Pırlanta Taşlı Alyans Modeli

Taşlı alyans modellerine bakıyorsan, beyaz ve rose alyans modelleri arasında pırlanta taşlarıyla öne çıkan bu alyans modelini seçmelisin. 2019’un iki renkli alyans trendine uygun bu alyansların kadın için olan modelinde üç taş pırlanta kullanılmış.

Beyaz ve Sarı Altın Alyans Modeli

Beyaz ve sarı altın gövdeli, sade alyans modeli, 2019 trendlerine uygun bir tasarım olarak gündemde. Sen de sade tasarımları beğeniyorsan bu alyans çifti gibi sade ama farklı alyans modellerini tercih edebilirsin. Bu zarif modeller ile ışıltılı beştaş modellerini birlikte kullanabilirsin.

Tırtıl Kenarlı Alyans Modeli

2019’da özellikle sade alyans modelleri tırtıl kenar tasarımlarıyla hız kazanacak. Aynı içi rose, üstü beyaz altından yapılan bu alyans modelinde olduğu gibi… Zarif tasarımları beğenen çiftler için ideal olan ve kadın için olan yüzükte yarım tur pırlantaların kullanıldığı bu alyans ile beyaz ya da rose altın gövdeli tektaşını birlikte kullanabilirsin.

Bypass Taşlı Alyans Modeli

2019 tektaş trendleri arasında da yer alan bypass yüzükler, alyans modelleri arasında da kaşımıza çıkıyor iki ucu taşlar ve desenlerle süslenmiş rose altın alyans modelleri, farklı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Kalemli Beyaz Altın Alyans Modeli

Beyaz altından kalemli beyaz altın alyans çifti, modern tasarımlı yüzük bakan çiftler için en uygunu. Kadın için olan tekinde küçük pırlanta taşların kullanıldığı alyanslar, spor alyans modelleri arasında. Gelin adayları için olan taşlı alyans, taşları gövdesine gömülü tamtur modelleri ile birlikte kullanıldığında güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Çoklu Gövdeli Alyans Modeli

Özel tasarıma sahip alyanslar 2019’da da popüler. Farklı tasarımıyla dikkat çeken ve biri tamtur, üç yüzük halkasının yer aldığı rose gold alyans, zarif ve ışıltılı mücevherler seven gelin adayları için ideal.

Özel Tasarım Alyans Modelleri

Özel tasarım alyanslar popülaritesini koruyor ve 2019’da alyans trendleri arasında yerini alıyor. Doğadan ilham alan özel tasarımlı gümüş alyans modelleri, farklı model alyans arayan çiftler için özel bir seçenek olabilir.

Pırlanta Taşlı Zirkon Alyans Modeli

Zirkon gövdeli bu alyans çifti, yeni alyans modelleri arasında farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Arasında küçük, yuvarlak kesim pırlantaların kullanıldığı, parçalı tasarımlı taşlı alyans modelleri 2019’un iki renkli alyans trendine şık ve farklı bir örnek oluşturuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?