Akrep Burcu Nasıl Bir Insan?

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep Burcu

Kova-Akrep burçları etkileyici görünümleri, gizemli ve güçlü karakterleri ile hemen dikkatleri üzerine çekerler. Çoğu zaman sessizlikleriyle öne çıkan Akrep burçları az ve öz konuşur. Dışarıda yaşamak yerine her şeyi içeride tutmak istiyorlar. Tam olarak ne düşündüklerini çözemezler. Duygularını saklamakta iyidirler. Ancak aslında duygusal bir burçtur. sevdi mi Ama onlara düşman olmak istemezsin. Çok fazla kinleri ve intikam alma güçleri var. Bazen kendilerine yapılanları ödemek için yıllarca tahammül ederler. Gururlu ve cesur bir burçtur. Yalanlara asla göz yummaz. Herkesin kendisi gibi güçlü bir karaktere sahip olmasını bekler. Duygularınız çok güçlü. Bazen sezgisinin rehberliğinde her şeyi ortaya çıkarır. Onun bir rüya işareti. Akrep burçları için güven önemlidir. Bir iş veya romantik ilişkide aradığı ilk şey güvendir. Onlara güvenmez, şüpheci doğası devreye girer. Duygularını insanlara tam olarak açıklamayı zor buluyor çünkü her zaman şüpheci. Bu da onları kıskanç yapar. Şüpheci tavrı diğer alanlarda da başarılar getiriyor. Araştırmacı nitelikleri onu iş ve eğitimde bir adım öne çıkardı. Ölüm, onun dikkatini öbür dünyanın gizemine çeker. Korku, gerilim ve suç filmleriyle ilgileniyor. Çok tutkulular çünkü duygularını zirvede yaşıyorlar. Cinsellik hayatında önemli bir rol oynar.

Akrep Burcu Ne Demek?

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek kişisel çekicilik, derinlik ve güç arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çeker. Farkında olmadan seksi olabilirsiniz. Cinsel uyarılmaya son derece duyarlı olabilirler ve bu yönde talepkar olabilirler. Akrep aynı zamanda sınırları zorlayan bir burçtur. Yeni deneyimler onu heyecanlandırır ve tutkuyla aşk ateşinde yanmak isterler. Bir bakıma Boğa'nın aksine Akrep var olanla uğraşmaz, var olanı sürekli değiştirir.

Akrep sembolü, gölgelerini göstermeyen karanlık, gizemli bir varlık olan akrebin bacaklarını ve kuyruğunu gösterir. Mayalar

Akrep Burcu Nasıl Bir Insan?

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep insanı, zodyakın en güçlü ve en parlak burçlarından biridir. Bu burcun insanları güçlü ve bağımsız bir karaktere sahiptir. Bu insanlar kendi yaşam kurallarını kendileri koyarlar ve asla başkalarının önünde durmazlar. Akrepler genellikle inanılmaz bir karizmaya sahiptir ve büyük çekicilikleri ile hemen hemen tüm diğer cinsiyetleri etkiler. Ayrıca Akrep burcunda doğan kişiler iş hayatında büyük başarılar elde edeceklerdir. Son derece zeki bir burç olan Akrep, başarılı bir iş hayatına ve başarılı bir özel hayata öncülük eder.

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep Burcunun En Belirgin Özelliği Nedir?

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek kişisel çekicilik, derinlik ve güç arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çeker. Farkında olmadan seksi olabilirsiniz. Cinsel uyarılmaya son derece duyarlı olabilir ve bu yönde talepkar olabilirsiniz. Akrep aynı zamanda sınırları zorlayan bir burçtur. Yeni deneyimler onu cezbeder ve aşk ateşinde tutkuyla yanmak isterler. Bir bakıma Boğa'nın aksine Akrep var olanla uğraşmaz, var olanı sürekli değiştirir.

Akrep Burcu Neden Sevmez?

Bu nedenle detaylı bilmecelerin varlığı ve bu bilmeceleri çözebilme yeteneği Akreplerin favorileri arasındadır. Akrep meydan okumayı sever.

Akrep kadını hayatına sadece birkaç kişiyi kabul eder ve her biri ile derin bir ilişki kurar. Karşı tarafların sorunlarını içtenlikle dinler ve sorunlara çözüm bulmaya çalışır. Anne gibi bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, bunu toplum içinde göstermekten hoşlanmaz.

Kalıcılıkları nedeniyle her şeyi içlerinde yaşarlar. Nadiren sinirlenirler. Akrep düşünceli olduğu için karşısındakinin de aynı şekilde düşünmesini ister. Bu nedenle hava grubunun işaretleri ile iyi karışmaz. Özellikle İkizler burcunun hareketleri Akrep'i meraklandırıp bir süre sonra yorar. Kova ve Terazi burçlarıyla da uyumsuz olabilir.

Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.

Akrep Burcu Kadını

Bu burcun kadını, onu sevdiği için her şeyi riske atma cesaretine sahiptir. Sevdiğinde tüm sevgisini karşı tarafa gösterir. Tek sorunu aşık olacağı kişiyle yüzleşmek zorunda olmasıdır. Tanıştığı her insan için derin duygular besleyemez. o kıskanç. Diğer kadınların niyetlerini hissedebildiği için hiçbir şey dikkatinden kaçmaz. Bir Akrep kadınını sadakatinizden şüphe ettirirseniz, o aşık kadın hayatınızdan kaybolur ve bir daha asla geri gelmez.

Akrep kadınları samimiyeti ve dürüstlüğü sever. Kendilerine yalan söylemeyen, dürüst ve samimi erkeklerden hoşlanırlar. Duyguları ve sezgileri güçlü olduğu için diğer kişilerin iç dünyasını da inceleyebilirler.

Akrep kadını sezgisini kullanmayı sever. Oldukça sezgisel olarak nitelendirilebilecek Akrep kadını, duygularına güvenerek hareket eder.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep erkeği güvenilirdir, güçlüdür ve her şekilde ayaktadır. Sürekli hareket halindedir ve yerinde duramaz. Küçük bir çocuğun heyecanını içerirler. Her istediğini elde etmek için sonuna kadar çabalar ve asla pes etmez. Meraklıdır ve her zaman yeni şeyler öğrenmek ister. Aynı zamanda çok duygusal ve merhametlidir. Özgürlüğünü çok sever ve kimsenin eylemlerine karışmasını istemez. Akrep Adamının Fiziksel Özellikleri Akrep erkeğinin en belirgin fiziksel özelliği çekici görünüşüdür. Gözleriyle konuşmadan çok şey söyleyebilir. Yüz hatları çok orantılıdır. İnce saçları, çıkık dudakları, orantılı burnu ve açık alınlarıyla çok yakışıklı insanlardır. Akrep erkeği kusursuz bir vücut yapısına sahiptir. Ne çok küçülürler ne de büyürler ve fazla kilo almazlar.

Akrep Burcu Hangi Ay

Akrep tarihi 23 Ekim ile 21 Kasım arasına düşer, ancak yeni zodyak tarihleri ​​açısından Akrepler için sadece 6 gün ayrılmıştır. Bu tarihlere göre 24 Kasım - 29 Kasım yeni Akrep tarihi olarak kabul ediliyor. Su grubunun en acımasız ve korkulan burcu olarak kabul edilen Akrepler, kararlılıkları, inatları ve keskin intikam duygusuyla göz korkutucu burçlar arasında gösterilebilir. Yönetici yıldızları Mars ve Plüton'un yer aldığı bu burcun sezgileri çok güçlü ve olayları inceleme şekli de fazla detaylı denilebilir. Tutkulu, şehvetli ve kavgacı olan Akrep'i yenmek zordur. Çekici, çekici ve yeni koşullara kolayca uyum sağlama yetenekleri ile dikkat çekebilen Akreplerin kimseyi umursamadığı ortamlarda ihmal, erteleme ve kayıtsızlık seviyeleri artabilir. Korkusuz ve acımasız olmaları en olumsuz özelliklerinden biri olabilir. Elinde tuttuklarını kırabilen Akrepler, içlerinde yanan ateşi evcilleştirmeyi öğrenmezlerse kendilerine zarar vermeye başlayacaklardır. Koç burcu insanlarıyla pek anlaşamazlar.

Akrep Burcu Yildizlari

Akrep takımyıldızının tepesinde, üç dekan da dahil olmak üzere, Zodyak'ın dışında Ophiuchus-Ophiuchus, üstünde Herkül ve Cerberus-Üç Başlı Cehennem Köpeği bulunur.

Akrep Alfa Serpens takımyıldızındaki sabit yıldız, Mars ve Satürn'ün doğasındadır. Latince yılanın kalbi anlamına gelen Cor Serpentis, genellikle tesadüflerin, başarısız başarıların ve bunun sonucunda ortaya çıkan yıkımın, sahtekârlığın ve romantik ilişkilerdeki sorunların bir ifadesidir.

Mitoloji: Bu işaret sembolünün birçok görüntüsü Yaratılış Kitabında bulunur. Mezopotamya'da bu burç karanlığın işaretidir. Akatlar, akrebe sokan anlamına gelen Girteb adını vermişlerdir. Yunan hikayelerinde Apollos'un atlarından korkan dev bir varlık olarak görülür. Başka bir hikayede, avcı Orion akrep tarafından öldürülmeye cezbedilir. Zodyak'ta, Orion ve Akrep takımyıldızları birbirine 180 derece zıttır. Bu burcun ana yıldızı Antares'tir. (anti-ares) Vücudun karşı çıktığı kısım: cinsel organlar

Akrep Burcu Eğitim Hayatı

Akrepler hırslı ve kararlı yapıları ile iş hayatında başarılı olabilirler. İş hayatında her zaman zirvede olmak ister. Maddi şeylerde anlam vardır. Aslında paranın istediğini elde etmek için bir araç olduğunun farkındadır. Malzemenin gücünü gerektirir. Nasıl para kazanılacağını biliyor. Ancak, onu arzularına göre kolayca harcayabilir. Emir almayı sevmeseler bile uyum sağlayabilirler. Eğlenceli işler Akrep insanları içindir.

Hayatınızda yeni bir yolun gerekli olduğunu hissedebilirsiniz. Bu yıl sizin için büyük dönüşüm yılı, tüm tutulmaları kendi burcunuzda yaşayacaksınız. Bir insanın hayatında güneş tutulması yaşanması, hayatlarının en önemli geçiş dönemini ifade eder. Özellikle 8 Kasım ve 25 Ekim'de doğduysanız, hayatınızdaki en büyük değişiklikleri yaşamaya hazır olun. Önünüzde bu duygunun boşuna olmadığını göreceğiniz bir yıl var. Ay Düğümlerinin Ocak 2022'den itibaren Boğa-Akrep hattında olacağı gerçeği önemli kararları da beraberinde getiriyor. Ama ne olursa olsun gündeminiz ve önceliğiniz kendiniz olacak.

Akrep Burcu 2022

Yönetici gezegeniniz Mars, 2022 yılının yaklaşık 5 ayını İkizler burcunda geçirecek. Bunun sizi döndüren ve sadece döndürmekle kalmayıp farklı bir yöne de çeviren bir etkisi var. Her anlamda çok çalışacağınız, çok yönlü olacağınız, aklınıza ne geliyorsa ruhunuza sızacağı bir süreçten bahsediyoruz. Mevcut gelirinize ek olarak yeni gelir kaynakları oluşturabilir, kendi el emeğinizle geliştirdiğiniz ürünler veya işler gündeminize gelebilir, uyumaya bile vakit bulamadığınız ama mutlu olacağınız günler yaşayabilirsiniz. hakkında. Maddi olarak daha destekleyici hale gelmeniz psikolojik olarak da rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Her zaman yapmak istediğiniz veya bırakmak istediğiniz her şey için ihtiyacınız olan gücü bulacaksınız. Belki de hayatınızı bir dönüşüm hikayesi yazarak geçirdiniz. Bu sefer her şeyi deneyim yoluyla göstereceksin. Sen ve ailen icin...

Diğer İçerikler

Pireler genellikle evcil hayvanlardan bulaşır. Evcil hayvanlar insanlara pire bulaştırabilir. Pire oluşumu özellikle çok sıcak bölgelerde çok yaygındır. [br]Evde pire neden olur [br]İnsanlara bulaşan bazı canlılar vardır.
Pire Isırığı Nasıl Anlaşılır? Evde Pire Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?
Pire Isırığı Nasıl Anlaşılır?Pire ısırıkları genellikle sivrisinekler veya alerjilerle karıştırılır. Bunun nedeni, gözlenen sempto
Devamını Oku
Günde 2-3 bardak rezene çayı tüketebilirsiniz. Ancak aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Kilo almak; Yemeklerden 1 saat önce rezene çayı içerek iştahınızı artırabilirsiniz. [br]Düzenli olarak rezene çayı tüketimi metabolizmanın ça
Rezene Çayı Faydaları Rezene Çayı Hangi Saatlerde Içilmeli?
Rezene Çayı FaydalarıRezene bitkisinin içerdiği yağ asitleri sayesinde rezene çayı antidiyabetik ve antioksidan etkiye sahiptir. A
Devamını Oku
Akrep Özellikleri: Mücadeleci, güçlü, yılmaz, hırslı insanlardır. Vazgeçtiğinizi düşündüğünüzde, küllerden yeniden doğabilir. Güvenilir, kaliteli insanlardır.
Aslan Burcu Nasıl Bir Insan?
Aslan BurcuAslan erkeği genellikle kendine güvenen görünümü ve dik duruşu ile göz doldurur. Yönetici tarafları sofistikedir, ancak
Devamını Oku
Yorumlar
Sizin Yorumunuz
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
0 Yorum
Çerez Politikası Kadında Moda olarak internet sitemizde çerez kullanmaktayız. Bu Çerez Politikası ("Politika") Kadında Moda tarafından yönetilen https://www.kadindamoda.com adresli internet sitesi için geçerli olup çerezler işbu Politika'da belirtilen şekilde kullanılacaktır.

Kabul Ediyorum