Banyo Halı ve Paspas Modelleri

Banyo Halı ve Paspas Modelleri

Yeni dönemin modası olmaya başlayan ve ev hanımlarının gözdesi olan banyo halıları 2017 yılında da trend modellerle piyasaya gireceği düşünülüyor. Biliniyor ki ev hanımları günün çoğunu evde geçirdiği için dekorasyona ve renklere önem vermekteler. Şuan ki dönemlerde kaymaz banyo halılarına yönelim oldukça artmakta. Şimdi hep birlikte banyo halılarının özelliklerini inceleyelim.

Banyo Halılarının Özellikleri Nelerdir?

Halıların kalitesine göre özellikleri değişebilir mesela en çok tercih edilen banyo halıları arasında PVC kaymaz tabanlı halı olmasına dikkat edilir. Çünkü banyoda genelde kaygan zemin olduğu için ve buharlaşarak seramik zemini kayganlaştırdığı için kaymaz tabanlı olması daha çok tercih edilir. Dikkat edilmesi gereken ve temizliğe daha çok önem veren ev hanımları için tüy dökmeyen ve çok rahat şekilde temizlenebilen banyo halıları tercih edilmektedir.

Banyo Halıları Çamaşır Makinesinde Yıkanabilir Mi?

Hanımların merak ettiği birçok soruda tam burada gizli ve cevabımız ‘Evet’ banyo halıları çamaşır makinesinde gönül rahatlığıyla yıkanabilir. Banyo halıları genelde esnek ve katlanabilir özellikli olduğundan çamaşır makinesinde 30 derecede veya isterseniz elde yıkayabilirsiniz. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise yıkadıktan sonra halınızı sıkmayınız ve elde yıkarken çitilemeyiniz. Çünkü halıya bu tür dokunuşlar olunca sünmeler meydana gelmekle beraber rengi kolayca bırakabilmektedir.

Banyo Halılarının Fiyatları Ne Kadar?

Banyo halılarının fiyatları kalitesine göre değişmektedir. Ortalama fiyatlara bakacak olursak 10 TL’den 60 TL’ye kadar kalitesine göre farklı türlerde halılar bulabilirsiniz. Banyo halılarını 3’lü takım halinde bulabilirsiniz. Klozet kapağı, klozetin önü ve normal küçük dikdörtgen bir banyo halısı olabilir. Şunu da atlamadan söylemeliyim ki şuan ki dönemin en trend renkleri karışık olmayan gözü fazla yormayan renkler olarak kendini gösteriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?