Boğa Burcu Insanı Nasıl Olur?

Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri

Boğa Burcu

Boğa için günlük ve haftalık yorumlar. Boğa insanlarını neler bekliyor? Astroloji Boğa sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Boğa burcunun Dünya grubundaki yönetici gezegeni Venüs'tür. Boğa özellikleri, kişisel iyi ve kötü yönleri meraklarıyla keşfedilir. Boğa burçları hedeflerine doğru ilerlerken ellerinden geleni yaparlar. Diğer insanlarla ilişkilerinde güvenilir insanlar olarak kabul edilirler. Maddi güç kazanmak için gece gündüz çalışabilirsiniz. Bu açıdan onların çalışkanlığı ön plandadır. Yatırım geliri konusunda oldukça usta olan Boğa burçları, doğru yatırımlarla iyi kazançlar sağlayabilir. Boğa'nın renkleri ateş pembesi, macenta, açık mavi; uğurlu elmas; şanslı sayı 6; Zıt burç Akrep'tir. Ayrıca Boğa'nın çiçekleri menekşe, duvar çiçeği, pembe karanfil, pembe gül; Şehirler New York, Rodos, Leipzig, Dublin'dir. Her burç gibi Boğa burcunun da iyi ve kötü özellikleri vardır.

Boğa Burcu Insanı Nasıl Olur?

Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri giderler. İletişim konusunda çok yetenekli oldukları söylenemez.

Çalışkan yapıları ile istedikleri meslekte kolayca para kazanabilirler. İş hayatındaki zorluklar ne olursa olsun, durumu her zaman kendi taraflarına çevirebilirler. Bu sayede finansal olarak battıkları görülmez. Toprak, tarım, emlak sektörü, dekorasyon işleri, mimarlık ile ilgili işler onun içindir. Ayrıca kozmetik endüstrisinde ve güzel sanatlar alanında da başarılılar. Birçok Boğa, ünlü bir şef veya lokantacı olarak da karşımıza çıkabilir.

Boğa Burcu Nasıl Mutlu Olur?

İnatçı ve ne istediğini bilen Boğa, lüks bir hayat yaşama ideallerine sahiptir. Alabilecekleri yüksek kaliteli her şey onları mutlu edecektir.

Boğa kadını kibirle ilgilenmez, gücü sever. Maddi ve manevi olarak güçlü olmak onun için değerlidir. Rahat olduğu için, rahat bir hayatı olduğunda mutlu olur.

Genel olarak, çok karmaşık şeylerden hoşlanmazlar ve düşüncelerini basit ama etkili bir şekilde sunmayı severler. Bir söz verdiklerinde, onu tutmak isterler ve aynı şeyi ortaklarından da isterler. Onları mutlu etmek için güven oluşturan ve neşe getiren hediyeler alabilirsiniz. Çocukça olduklarını da söyleyebiliriz.

Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri

Boğa Burcu Hangi Burçla Evlenmeli?

Cinsellik Boğa, Başak, Terazi, Boğa, Balık ve Akrep'e tabi olsa da, insanlar onu etkileyebilir. Temel kriteri güven olan Boğa, ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik yapabilir.

Katı fikirleri ve inatçılığı ile zaman zaman hayatı tehdit eden Boğalar, hassas kalpli Yengeçler ile evlenirse ve onları düşünürse çok tatlı bir ilişkiye sahip olacaktır. Ayrıca Boğa kadar sadakate değer veren, aşk ve tutkunun hakim olduğu Akrepler ile rahat bir evlilikleri olacaktır.

Boğa Burcu Ile Nasıl Anlaşılır?

Boğa burcu bir erkek sizden hoşlanıyorsa, duygularını ince bir şekilde de olsa sizinle paylaşmasını bekleyebilirsiniz. İlişkileri, Boğa erkekleriyle olan tüm ilişkileri renklendiren bir ver ve al ile beslenir. Bu dizin, bir Boğa erkeğinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Boğa burcu erkeği senden hoşlandığını nasıl gösterir? Boğa burcu erkeği ile hayatınızdaki kişisel ilişkiniz nedeniyle, onun duygu ve düşüncelerini nasıl ifade ettiği konusunda mutlaka bir fikir sahibi olacaksınız. Boğa burcu bir erkek senden hoşlandığına veya seninle çıkmak istediğine karar verirse, muhtemelen daha flörtözdür. Her Boğa erkeğinin benzersiz olduğunu hatırlamak önemlidir, bu nedenle hayatınızdaki Boğa erkeğinin kendini ifade etmenin birçok yolu vardır. Flört ederken, fiziksel arzularıyla temas halinde olan biri olduğu için davranışlarında şehvetli olması muhtemeldir. Tabii ki, tavrında daha tutucu olması ve sizi ona çekecek şekilde hareket etmeyi ve konuşmayı seçmesi mümkündür. Boğa erkeğinin arzularını doğrudan dile getirmesini bekleyin, ancak niyetlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olacağı için beden diline dikkat edin. Sizinle bir ilişki geliştirmeye çalışıyorsa, onunla ilgilendiğinizi bilmesi onun için önemlidir. İkinizin de açık bir konuşma yaptığınızı fark ederseniz, onun istediğini aradığınızı anladığından emin olmanız gerekir. İkiniz birbirinize kur yaparsanız, ikiniz de çıkmaya başladığınızda, onun kabul edilen sosyal normlara göre hareket edeceğini ve kişisel yeteneğinin tanınacağını göreceksiniz. Boğa burcu erkeği aşık olduğunda ne yapar? Aşık bir Boğa adamı tamamen aile, ev ve ilişkilerle ilgilidir. Doğru partneri bulup onunla yaşlanmaktan çok mutlu olacaktır. 50 yıl sonra verandada karısının yanında sallanan sandalyede bulacağınız adam bu. Boğa burcu erkeği aşık olduğu kadına bağlanır ve duygularını her zaman etkileyici şekillerde ifade eder. İstikrarlı bir ev ve uzun süreli bir ilişki istediği için zihinsel bir kontrol listesini aklında tutma eğilimindedir. Boğa insanı aşırı derecede hırslı olabilir, ancak o, dahil olmadan önce diğer insanların yeni fikirlerle başlamasına izin verme eğilimindedir. Boğa burcu erkeği inatçı olabilse de partnerini mutlu etmek için farklılıklarını bir kenara bırakacaktır. Odak noktasının ve bağlılığının yüzde 100'ünü ilişkilerine verecek. Nazik, tatlı bir sevgili arıyorsanız, Boğa tam size göre. Boğa burcu erkeği aşık olup istediğini alamayınca kadını kendisine çekmeye çalışır. Bir bakıma, kaçmak kovalanmayı oynamaya eğilimlidir. Ama samimiyetini asla kaybetmez. Çünkü her an avına saldırmaya hazır bir yırtıcı gibi pusuda bekler. Bir cevap aldığında karşıdakinin de kendisi gibi bu ilişkiyi tüm eli ile kucaklamasını bekler ve ondan aynı bağlılığı talep eder.

Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri

Boğa Burcu Kadını

Boğa kadını dokunduğu her şeyi güzelleştirme yeteneğine sahiptir. Oldukça keyifli, Boğa kadınının hayatı güzelleştirme konusunda rakibi yoktur. Hayattan zevk almayı seven Boğa kadını, hem kendisinin hem de sevdiklerinin hayatını iyileştirecektir.

Boğa Kadını: Çekici, bakımlı, giyinmeyi ve kendini güzelleştirmeyi seven, her zaman güzel görünmek isteyen güzel bir kadındır. İlişkilerde güven çok önemlidir. Karşılığında sonsuz sadakat sunabilir. Harcamayı ve alışveriş yapmayı sever ama aynı zamanda saymayı da bilir.

Boğa kadını genellikle siyah, mor, turuncu, beyaz ve kırmızı renkleri sever. Bu renkleri hayatına yansıtır. Tüm Boğa kadınlarının bu renkleri sevdiği söylenemez. Genel olarak Boğa kadınları için en popüler renkler siyah ve kırmızıdır. Çok açık giyinmezler. Ev eşyaları doğal olarak renkli değil, doğal bir görünüme sahiptir.

Boğa Burcu Erkeği

boğa erkekler; Çok basit bir arkadaş çevresi var. Boğa erkekleri keskin arkadaşlıklara sahip olma eğilimindedir. Herkesin benimsemediği bir özelliği var. Güvenilir ilişkiler ve arkadaşlıklar Boğa erkekleri için en önemli unsurlardan biridir. Boğa Erkeğinin Özellikleri Boğa erkeğinin özellikleri şu şekilde sıralanır; - Boğa burcu erkeğinin tercihleri ​​nettir. Fikrini değiştirmek kesinlikle imkansız. Fikirlerinde kararlıdırlar. - Boğa erkekleri normal boydadır. O ne çok büyük ne de çok küçük. Büyük bir burunları vardır ve orta büyüklüktedirler. - Gür saçlı Boğa erkeğinin gözleri belirgindir. - Kimse Boğa erkeklerini bir şey yapmaya zorlayamaz. Ancak Boğa adamları kendi başlarına takılmayı severler. - Boğa erkeğinin en belirgin özelliği inatçı olmalarıdır. İnatçı tavırlarıyla aldıkları karar, Boğa erkekleri için kesin bir seçimdir. - Boğa erkekleri çok gergin bir yapıya sahiptir. - Boğa erkeğinin sinirlendiğinde kimseyi tanımadığı söylenebilir. - Sakin görünen Boğa erkekleri genellikle hareketsiz oturmayan ve sürekli seyahat etmeyi seven kişilerdir. - Boğa erkekleri çalışkan ve kararlıdır. İstediğini elde etmek için elinden geleni yapar. - Boğa erkeklerinin her zaman bir amacı vardır. Ancak bu hedefe ulaşmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. - Vazgeçmeyen bir yapıya sahipsiniz. Boğa Erkeklerin Anlayabileceği Burçlar Boğa Erkeklerin Anlaştığı Burçlar; Balık, Başak ve Oğlak. Bu burçların başında Oğlak burcu gelmektedir. Oğlak, Boğa gibi, başarı ve kariyer için çalışan ve bu konulara büyük önem veren bir burçtur. Bu iki işaret bir araya geldiğinde ortaklıkların çok iyi kurulduğu söylenebilir. Her yönden birbirini tamamlayan iki burçtur. Boğa ve Başak'ın iyi arkadaşlıkları vardır. Başak, Boğa'nın tam tersi olan çok enerjik bir burçtur. Sürekli operasyondasınız. Boğa burçları başladıkları işi bitirmeden bırakmazlar. Bu iki burç bir araya geldiğinde birbirlerinin eksikliklerini giderirler. Boğa ve Balık çok iyi anlaşan iki burçtur. Balık'ın yaratıcılığı ve hayal gücü Boğa ile birleştiğinde ortaya çok estetik şeyler çıkıyor. Yaptığın her şeyin tadını çıkar. Burçlar Boğa Adamı İkizler, Yay ve Koç'u Anlayamaz. Boğa adamları sakin ve huzurlu bir hayat isterler ve maddi açıdan güvende olmak isterler. Farklılıklara kapalı ve sahiplenici, rahatına düşkün karakterleriyle tanınan Boğa erkekleri, Koç ile geçinmekte zorlanırlar. Koç burçları cesur tavırları, değişime açık olmaları ve benmerkezci tavırlarıyla bilinirler. Bu durum Boğa erkeklerini korkutur. Bu nedenle Koç ve Boğa'nın uyumu kesinlikle mümkün değildir. İkizlerin farklı kişilikleri ve sürekli yenilik arayışı Boğa erkekleri için uygun değildir. Boğa adamları dinlenmek ister. Bu yüzden Boğa erkekleri İkizler tarafından tamamlanamaz. Boğa burcu erkeklerinin değişime kapalı ve geleneklerine bağlı olmaları Yay burçlarıyla pek anlaşamadıkları anlamına gelir. Yaylar kendi özgürlüklerini severler. Kimseye bağımlı değilsin. Boğa erkekleri çok güçlü aile bağlarına sahiptir. Bu nedenle Yay ve Boğa uyumu sağlanamaz. Boğa erkeği hayatı sever Boğa erkeği için kadının duygusallığı ve fiziksel görünümü çok önemlidir. Aşk adına ne aradığını bilen Boğa erkekleri, aşka değer verir, yalan ve aldatmadan hoşlanmaz, aynı kriterlerdeki kadınlar gibi. Sadık kadınlar, sadakati ile bilinen bu burç için oldukça önemlidir. Boğa erkeği aşk hayatında birlikte olduğu kadınla her zaman yakın ilişki içinde olmak ister. Kısa sürede tanıştığı kimseyle asla çıkmazdı. Boğa burcu erkekleri birlikte olacakları kadını bilmeden ilişkiye girmezler.

Boğa Burcu Hangi Ay

Boğa, toprak grubuna ait bir burçtur. Yıldızı Venüs olan Boğa, her dünya burcu gibi fiziksel aktiviteyi temsil eder. Boğa hangi aya denk gelir? 12 burçlu Zodyak takvimi, her burç için ayrılmış bölümlere sahiptir. Zodyak takviminde her burç için ayrılan aralıklar genellikle yılın 2 ayının belirli tarihlerine denk gelir. Klasik takvimde Nisan ve Mayıs ayı Boğa burcuna atanmış aylardır. Ancak 13. burcun varlığına dair teorilerin ortaya çıkmasıyla birlikte Boğa burcuna ayrılan aylar Mayıs ve Haziran aylarına kaydı. Boğa burcunun tarihleri ​​ve günleri nelerdir? 12 karakterin her birinin belirli günleri ve tarihleri ​​vardır. Diğer karakterlerle etkileşim aralığı olarak sadece karakterlerin başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​belirlenir. Bu tarihler geçiş tarihlerinin ara dönemleri olduğu için diğer karakterlerin özellikleriyle birleştirmek mümkündür. Boğa, klasik takvimde 21 Nisan ile 21 Mayıs arasındaki dönemi kapsar. 21 Nisan ve 21 Mayıs da Boğa burcuna dahildir. Bu tarihler aynı zamanda geçiş zamanlarıdır ve 20 Nisan'a tekabül eden Koç ve 20 Mayıs'a tekabül eden İkizler burcunun özelliklerinin de ortaya çıktığı bir aralıktır. 13. burcun ortaya çıkması, zodyak takvimi boyunca değişikliklere neden oldu. 13. burç ile birlikte Boğa tarihinde bir değişim yaşanmıştır. 13 Mayıs – 21 Haziran tarihleri ​​arasında yenilenen takvime Boğa burcu dahil oluyor. Ancak yenilenen takvimin doğruluğu henüz kesin olarak netleşmediği için klasik zodyak takviminin tarihleri ​​hala Boğa için geçerli. Boğa burcu insanının ayırt edici özellikleri nelerdir? Boğa, toprak grubunun tüm özelliklerine sahiptir. Alt grup diğer gruplara göre daha katı ve inatçıdır. Bu yüzden Boğa hayatta ne istediğini çok iyi bilir ve bunu başarmak için yapması gerekenleri net bir şekilde uygular. Hedeflerini kolaylıkla listeleyebilen Boğa, aynı zamanda zenginlik işareti olarak da bilinir. Boğa burcunun yıldızı Venüs gezegeni olduğu için; Boğa, güzelliği ve aşkı temsil eder. Boğa için arkadaşlıklar da son derece önemlidir. Arkadaşlıklarda oldukça koruyucu olabilen Boğa, bazı durumlarda baskıcı olabilir. Bu durum arkadaşlık ilişkilerini etkileyen faktörler arasında sayılabilir.

Boğa Burcu Özellikleri Erkek

Boğa burcu erkeği diğer burçlara göre daha sadık bir profil çizer. Özel hayatına önem veren Boğa burcu erkeği partnerine oldukça sadıktır.

Boğa Kadını: Çekici, bakımlı, giyinmeyi ve kendini güzelleştirmeyi seven, her zaman güzel görünmek isteyen güzel bir kadındır. İlişkilerde güven çok önemlidir. Karşılığında sonsuz sadakat sunabilir. Harcamayı ve alışveriş yapmayı sever ama aynı zamanda saymayı da bilir.

Boğa burcu erkeği bir ilişkide ilk hamleyi karşı tarafın yapmasını beklemektedir. Bir adım attığında veya bir mesaj gönderdiğinde karşı taraftan olumlu geri dönüş alacağından emin olması gerekir. Duygularından çok mantığıyla hareket eden Boğa, karşı cinse mesaj gönderme konusunda her zaman çekingendir.

Boğa Burcu Olan Ünlüler

Zodyakın ikinci burcu olan Boğa, toprak grubunun ilk burcudur ve kadın grubuna aittir. Yönetici gezegenin Venüs olması bile size ilk mesajı verecektir. Boğa burcu erkeği ve kadını bir hedefe odaklandıklarında tüm dikkatlerini verebilirler, somut konularla uğraşmayı severler ve bu yüzden materyalist olduklarını söyleyebiliriz. İlişkilerde güven veren Boğa, en sevilen konfor ve rahatlık burçlarından biridir. Onlar için hayat, zevk alınacak uzun bir gösteri gibidir. Harekete geçmek zorunda kaldığı için tembelliğe meyilli olduğunu söyleyebiliriz ama burada önemli olan konu hedeflerinin olup olmadığıdır çünkü boğalar bir kez karar verdikten sonra geri dönmeyeceklerdir. Yemek yemeyi seven boğalar, güzel görünmeye ve güzel sofralara da bayılırlar. Giyinmek, makyaj yapmak, güzel bir parfüm sürmek ya da güzel giyinmek, her neyse, polisler her şekilde güzel olanı seçerler. Harekete geçmekte zorlanan boğalar bu kiloya yakalandıklarında kontrolü kaybedebilirler. İnatçı ve muhafazakar olma eğilimi, bu eğilimi durdurmaktan çok tutuşturur. Bu nedenle Bulls'un belirli taahhütlere bağlı kalması ve disiplinli olması önemlidir. Öfkeleri gitgide artsa da sert çıkışan polisleri üzmek istemezsiniz ama mutlaka onlarla yemeğe çıkmalı ve onların yaşam sevincini paylaşmalısınız.

Boğa Burcu Yükseleni

Yükselen Boğa, istikrarlı, arkadaş canlısı ve uyumlu bir kişilik yaratmada önemli bir rol oynar. Boğa Yükseliyor sadık, sevgi dolu ve ısrarcı bir karakterdir. İyi yemek, iyi seks ve rahat bir yaşam temel ihtiyaçları arasındadır. Boğa burcu olan insanlar doğayı severler. Huzurlu bir yaşam sürmeleri için pastoral yaşama katılımları çok önemlidir. Yükselen Boğa kişiliği, dışarıdan tetiklenene kadar oldukça pasif bir yapı gösterir. Sabır ve inatla harekete geçerse, sonunu görene kadar başladığı işi bırakmaz.

Diğer İçerikler

Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri
Zeytin Yaprağı Çayı Hangi Hastalığa Iyi Gelir?
Zeytin YaprağıZeytin yaprağı sadece şifalı bitkilerde bulunmaz, aynı zamanda evde kendiniz de kurur. 1 yemek kaşığı kuru yaprağı 1
Devamını Oku
Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri
Laktoz Intoleransı Ne Demek
Laktoz Nedir?Laktoz intoleransı, sütteki ana karbonhidrat olan laktozun sindirilememesinden kaynaklanan bir sindirim sistemi bozuk
Devamını Oku
Boğa kadınının en temel özelliği hayatına çok az insanı almasıdır. Kendini sevme terimi ona yakışıyor. Annesini, ailesini ve sevdikleri adamı çok seviyor. Diğer insanlarla iletişimleri sadece yüzeyseldir ve nadiren daha ileri
Dişi En Çabuk Ne Beyazlatır?
Diş BeyazlatmaDiş beyazlatma, zamanla beyazlığını kaybetmiş dişlerin görünümünü geri kazandırma yöntemidir. Zamanla dişlerin mine
Devamını Oku
Yorumlar
Sizin Yorumunuz
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
0 Yorum
Çerez Politikası Kadında Moda olarak internet sitemizde çerez kullanmaktayız. Bu Çerez Politikası ("Politika") Kadında Moda tarafından yönetilen https://www.kadindamoda.com adresli internet sitesi için geçerli olup çerezler işbu Politika'da belirtilen şekilde kullanılacaktır.

Kabul Ediyorum