Dantelli Pike Takımları Modelleri ve Örnekleri

Dantelli Pike Takımları Modelleri ve Örnekleri

Pike Dantel Modelleri

Modern dantel pike takımları hem şıklığı hem zarifliği hem de kullanımı ile oldukça kullanışlı ve güzel bir detay ortaya koymaktadır. Pike modellerindeki dantel modası her zamanda ikiliği yansıtan duruşu ile ön plana çıkmaktadır. Dantel dokunuşlar açık tonlarda özellikle tozpembe gibi tonlarda oldukça zarif olsa da beyazdaki tutkusu her zaman tercih edilmektedir. Düz ve sade bir modelde dantel motifler ve detaylar her zaman ön plana çıkmaktadır. Yeni gelin zarafetini taşıyan pikede dantel detaylar aynı zamanda sadeliği yansıtan bir detay ortaya koymaktadır.

Pikelerde Özel Dokunuşlar

Dantelli pike modelleri bütün şıklığı ile zarafeti taşırken bir yandan da özel görselliği yastık ve kılıfı takımları ile oldukça kullanışlı bir yapı ortaya koymaktadır. Pike dantel detayları ile sade daha ağır veya daha şık dantel detaylarını kullanabilir, zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Tığ İşi Dantel Pike Takımları

El işi dantel pike takımları elde yapılan ve detay isteyen modelleri ile ortaya çıkmaktadır. Pek çok modeli bulunan pike dantel modelleri ince tasarımlar ve ince dokunuşlar ile dekoratif bir yapı ortaya koyarak kombin ve uyumları ile kullanılmaktadır. Boncuk işlemeli ve dantel süslemeli modeller ile kombinlenen ve beyaz, pudra ve mor renkleri tamamlayan modelleri ile kullanışlı ve tarz modeller ortaya koymaktadır.

Fransız Dantelli Pike Takımı

379.00 TL Olan bu ürünü N11 Üzerinden Almak İçin Buraya Tıklayınız.

Dantel detayları özellikle el örmesi ile tercih edilen muhteşem modelleri ile tercih edeceğiniz harika modeller ortaya koymakta ve yıkanabilir yapısı ile oldukça tarz görünümler ortaya koymaktadır. Özellikle saten kumaşlara çok yakışan dantel detaylar el örmesiyle ayrı bir hava kazandırmaktadır. El örmesi dantel detaylar saten kumaşlar sayesinde şık ve oldukça zarif bir görsellik ortaya koyarak gelin odalarını süslemeye devam etmektedir. Bu dokunuşları ile tercih edilen modellerde tek renk saten kumaşlar yakışmakta ve tercih edilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?