Dubleks (Dublex) Ev Plan Ve Proje Örnekleri

Dubleks (Dublex) Ev Plan Ve Proje Örnekleri

Dublex Ev Projeleri

Öncelikle yaşam alanlarımızı daha modern ve rahat olarak hissetmemiz adına konforlu ortamda oturmaya elverişli hale getirmek için kişi ve konut sahiplerinin evlerinin çok iyi dizayn etme çabasında olduğu görülür. İki katlı konut yaşam alanları dublex evler olarak nitelendirilmektedir.

Sahip olduğumuz yeni nesil ev haliyle yüksek kalite, iyi izolasyon, rahat oturma yerleri oluşturarak daha güzel yaşam alanları oluşturulur. Dublex ev planları daha çok düzenli haliyle son haline getirerek estetik modeller, klasikle yeni halini ilgilendiren birleşmeler maksimum durumlarda konfor sunacak ev halleri ortaya çıkar.

Dubleks Ev Planları Örnekleri

Konut sahiplerinin daha rahat ve konforlu şekilde oturma işleminde dubleks ev planları örnekleri en iyi ve en uygun evde oturabilme çabası içindeler ise iki katlı ev planları ile hayatı daha kolay hale getirirler. İki katlı betonarme planında yeni ev yaptırmak isteyen konut sahiplerinin oldukça işine yarayacaktır.

Yıllarca yaşadığımız evlerde kullanmadığımız veya sevmediğimiz olumsuzlukları ki katlı ev planların en iyi seçim yaparak daha hoş bir hal alır. İki katlı ev planında merdivenli durumlarda önceki yaşam yerinizden farklı olduğunuzdan özellikle temizlik aşamasında sıkıntı çekebilirsiniz. İkiz evlerden dolayı aileler bu evler yapılma aşaması kararında oldukça aileler kararsız bir hal alır.

Dubleks Ev Modelleri

Her geçen gün modern dubleks ev modelleri artış göstermektedir. Fakat mimari çalışmaların hızlı ilerlediği dönemde ev modelleri kişilerin rahatını da dikkate alarak daha fazla bir aşama göstermiştir. Tabi ev modelleri her birinin farklı iklim farklı bölge olduğundan çeşitlilik göstermektedir. Bu esnada ise insanlar yaşadıkları ortamlarda iklimleri de göz önüne alarak daha rahat etmek istemelerinden dolayı çok ince ayrıntılara kadar inceleme aşaması gerçekleştirirler.

Oldukça kararsız kalma aşamasında kişiler birçok örnek modellere bakarak parça parça topladıkları modelleri hoşuna gidenleri bir araya getirmektedir. Küçük ve kullanışlı şekilde istemelerinin nedeni ise yatak odasının üst katta olmasının daha rahat kullanışlı bir hal alır. Soğuk ve sıcak iklimlerden dolayı dış duvar siding kaplamalı, çatı modelinin üzerine yine gri renkli shingle kapatılarak dış yalıtımı oldukça iyi yapılır.

Dubleks Ev Projeleri

Geniş aileler için daha rahat bir yaşam standardı sağlamak için farklı tasarım dekorasyon seçeneği ile bahçe dubleksi ile bir çok dubleks seçeneğinden farkı alternatiflerle dubleks ev projeleri ev’in metrekaresine göre 2+1 den başlayarak 6 ve 7+1 seçeneklerle farklı oda tercihleri sunuluyor. İki katlı dubleks evler olarak bilinen evler yaşam hayatında rahatından vazgeçmeyen apartman hayatından da vazgeçmeyen kişiler için apartmanda bulunana ideal ev seçeneğidir. Apartman dairesinde yaşayan her aile için vazgeçilmez olan evler aileler için daha rahat olması için üst katta küçük oda ve salon, teras yer alırken alt katta mutfak, salon ve yatak odası bulunur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?