En Moda Mutfak Masası Modelleri 2017

En Moda Mutfak Masası Modelleri 2017

Mutfağı geniş olan evler için mutfak masası temel eşyalardan birisidir. Mutfak masası her anlamda evdeki yardımcıdır. Marketten gelindiğinde poşetler hemen oraya bırakılır. Atıştırmalık bir şeyler yeneceği zaman kullanılır. Yemek hazırlanırken tezgah olarak kullanılır. Çok amaçlı yapısıyla mutfak masaları ev hanımlarının adeta eli koludur.

Mutfak masası modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken ilk husus kullanışlı olmasıdır. Temizlik açısından pratik olmalıdır. Yüzeyi temizlenebilen ve kolay yıpranmayan bir materyalden yapılmış olmalıdır. Mutfağı yeterli genişlikte olanlar yemek masasına burada yer verebilir. Ayrıca seçeceğiniz masanın mutfak dolabınızla uyumunu gözetmeniz ev dekorasyonu açısından önemlidir.

Mutfak Masası Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

2017 mutfak masası modelleri ahşap malzemenin ağırlıkta kullanıldığını görüyoruz. Uzun ömürlü olan ahşap mutfaklara çok yakışmakla birlikte kullanışlı olmaktadır. Masayı mutfakta nereye konumlandıracağınızı iyi seçmelisiniz. Tamamen mutfağın ortasında olması ayağınıza dolaşmasına neden olacaktır. Bu nedenle duvar veya pencere kenarı ideal olacaktır.

Mutfak masası modelleri 2017 trendlerinde istendiği zaman büyüyebilen modeller çok tutulmaktadır. Özellikle çocuklu evler için ideal olan bu tasarımlar duruma göre büyütülerek daha fazla aile bireyini kapsamaktadır. İçerisinde bölmelerin bulunduğu masalar fazla mutfak eşyalarını koymak adına kullanışlı olacaktır. Mutfak masası modelleri çok çeşitli tasarımlarla karşımıza çıkarken son zamanlarda dekoratif banklı olan modeller farklı desen ve tarzıyla rağbet görmektedir. Mutfakta alan tasarrufu sağlayan bir modeldir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?