Gergi Tavan Modelleri 2018-2019 Göz Kamaştırıyor

Gergi Tavan Modelleri 2018-2019 Göz Kamaştırıyor

Son zamanların dekoratif alanda yükselen yıldızı kabul edilen gergi tavan modelleri 2018-2019 döneminde de sanırım yine bizleri büyülemeye ve şenlendirmeye devam edecek. İlk olarak birkaç restoranda başlayan bu akım daha sonralı çoğu ofis ve işyerlerine sıçrayarak hoş bir iç dekorasyon tekniğinin başlangıcını yapmıştır.  Aslında gergi tavan yeni uygulanan bir yöntem değildir. Antik Roma da başlayan bu sistem o dönemde zengin olan ailelerin zenginliklerini insanların gözüne sokmak için ipek kumaşları kullanarak tavana yaparak başlamıştır. Şimdi ki sitemde yapılanların eskilerinden farkı ise sadece zenginlerin değil birbirinden hesaplı gergi tavan modelleri 2018-2019 ile kendi istedikleri mekana da aynılarını yaptırabilmekte olduklarıdır. Eskiden uygulanan gergi tavanlarda çağın teknolojisi çoğu şeye izin vermediği için düzgün gerilemeyen kumaşlar sarkabilir ve ilk günkü parlaklıklarını yitirebilirlerdi. Ama teknolojinin de gelişmesiyle artık pvc membranlar ile de desteklenerek kullanması güvenli ve sağlıklı bir sistem kuruldu. Tanıtımını yaptığımız gergi tavan modelleri 2018-2019 arka kısımlarına da led ampuller konularak alternatif ve şık bir ışıklandırma sağlanmaktadır. Herkes tarafından çok rağbet gören çeşitlerimiz ise şunlardır;

Transparan Gergi Tavan

Gergi tavan modelleri 2018-2019 arasında büyük gelişmeler kaydederek bir çok farklı alt gruba ayrılmışlardır. Bu modellerde genelde buz beyazı ve güneş renkleri kullanılır. Işığı geçirerek mükemmel bir aydınlatma hizmeti sunduğu için transparan adını almıştır. Saydığımız renkler dışında da şeffaf olarak da kullanılabilmektedir.

gergi tavan modelleri -12
gergi tavan modelleri -12
gergi tavan modelleri -11
gergi tavan modelleri -11
gergi tavan modelleri -10
gergi tavan modelleri -10

Dijital Baskılı Gergi Tavan

Düz ve belli modellerden sıkılanlar veya daha marjinal bir tasarım isteyenler için bire birdir. Yumuşak ve esnek bir yapıda olan gergi tavan modelleri 2018-2019 için baskı büyük problemdir. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte bu tarz malzemelere en doğru baskının UV baskı olduğu anlaşılarak bu sıkıntı da ortadan kaldırılmıştır. UV baskı yapılacak en iyi malzemeler de kendi alanlarında lider Fransa Alkor Draka, Almanya Renolit A.G ve Çin Halead gibi firmalardan ithal edilmektedir.

gergi tavan modelleri -5
gergi tavan modelleri -5
gergi tavan modelleri -4
gergi tavan modelleri -4
gergi tavan modelleri -3
gergi tavan modelleri -3
gergi tavan modelleri -2
gergi tavan modelleri -2
gergi tavan modelleri -1
gergi tavan modelleri -1

Lake Yüzey Gergi Tavan

Parlak lake görünümündedir ve birbirinden canlı ve parlak renk seçenekleri mevcuttur. Müşterilerimize de renk kartelamızı sunarak stokta bulunması dahilinde hemen uygulamaya geçiyor, stoklarımızda yoksa da hemen siparişi geçerek en kısa sürede işlemlere başlıyoruz. Dilerseniz rulo şeklinde satın alabilir veya metrekare hesabı da temin edebilirsiniz.

gergi tavan modelleri -10
gergi tavan modelleri -10
gergi tavan modelleri -9
gergi tavan modelleri -9
gergi tavan modelleri -8
gergi tavan modelleri -8
gergi tavan modelleri -7
gergi tavan modelleri -7
gergi tavan modelleri -6
gergi tavan modelleri -6

Gergi tavan modelleri 2018-2019 üretim teknikleri olarak halk arasında az bilgi sahibi olunan bir konudur. Bizlerde bu konuda en az bilgiye sahibizdir. Çünkü imalatı elinde bulunduran firmalar yeni bir teknoloji oluşundan dolayı ve dünyada ticaret anlamında daha çok yeni olduğu için sır gibi saklanmaktadır. Almanya, Amerika ve Kore gergi tavan modelleri 2018-2019 konusunda en çokbilgiye sahip ve üretimin olduğu ülkelerdir. Almanya’da Renolit AG ve Fransa’da Alkor Draka firmaları pvc germe tavan üretilmektedir. Çin’ de bunların arasına son yıllarda katılmıştır ancak Avrupa standartlarında üretim söz konusu olmadığı için çok fazla tercih edilmez. Yanmaz, tehlikesiz ve sağlık standartlarının arandığı bu sektörde maalesef Çinliler bizlere çok güven vermemektedir.

Gergi tavanlar en çok avm gibi lüks yerlerde daha çok kullanılmaktadır. Hem ışıklandırmaya katkısı hem de dekoratif anlamda mükemmel görüntüsü ile bu tarz lüks mekanların her zaman vazgeçilmezi olmuştur. Temiz olmasından ve temizlik hissi uyandıran sadece ve göz alıcı yapısından dolayı da dişçilerde çok sık kullanılır. Bizlere güven veren yapısından dolayı dişçiler ve poliklinikler bu yolla sakin ve dingin bir ortam yaratarak bizleri endişelendiren konuları bir nebzede olsa unutturmaya çalışıyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gergi tavan

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?