Gergi Tavan Modelleri 2017

Gergi Tavan Modelleri 2017

Gergi tavan modelleri, şıklığıyla, estetiğiyle göz dolduran ve beğeni toplayan çeşitli renklerde ve dokularda özel alüminyum profiller kullanılarak gerdirilme işlemiyle uygulanan tavan dekorlarıdır. Gergi tavan modelleri, son derece esnek olması sebebiyle sadece tavan için değil aynı zamanda duvar ve farklı dekoratif amaçlar için de kullanılabilir.

Dijital Gergi Tavan

Solvent baskı ile uygulanan bu gergi tavan türü iç mekanlarda kullanıldığı takdirde neden olacağı koku ile ciddi baş dönmesi ve mide bulantısına sebep olabilir. Bu sebeple bu şık ve estetik modeller daha çok dış mekanlarda kullanılmalıdır.

HD Gergi Tavan

Gökyüzü panelleri ile beraber kullanılabilen bu gergi tavan modelleri, kolay ve hızlı bir şekilde tavanın istenilen görselle kaplanmasına imkan sunuyor. Bu konuda çeşitli model resimleri seçilerek tavanın görüntüsü kolayca değişebiliyor.

Hazır Gergi Tavan

Bu işlem, özel hazırlanan profil sisteminin atölyede montajı gerçekleştirilerek led aydınlatma sistemi ile hazır bir halde ev, iş yeri, alışveriş merkezlerine uygulanır. Oldukça uygun ve pratiktir.

Transparan Gergi Tavan

Transparan gergi tavanın özelliği ise ışığın ortama eşit yayılmasını sağlayan bir yapıya sahip olmasıdır. Özel ledleri ile enerji tasarrufu sağladığı gibi aydınlatması göze rahatsızlık vermeyecek şekildedir.

Lake Gergi Tavan

Banyo, salon veya koridorlarda kullanılabilen lake gergi tavan, parlak bir şekilde tavana aydınlatma avize şeklinde takılabilir. Lake gergi tavan üzerine yüksek çözünürlüklü baskılar yapılabilir. Bu sayede bu gergi tavan modeli ile mekana bambaşka bir hava kazandırılabilir.

Baskılı Gergi Tavan

Bu modelde seçilen resimler yüksek kalitede baskı yapılarak dekora kazandırılır. Sevdiklerinizle çekilen bir resim ya da her zaman görmek istenebilecek bir fotoğraf dekora eklenebilir.

Akustik Gergi Tavan

Gürültülü ortamlar için en uygun gergi tavan modelidir. Özellikle yüksek müziğin bulunduğu mekanlarda sesin farklı bir hava kazanmasında oldukça etkilidir.

Özellikleri

  • Tamamen geri dönüşümlü ve kolayca temizlenebilen biz özelliğe sahiptir.
  • Herhangi bir boya bakımı gerektirmez.
  • 20 yıldan fazla kullanım ömrüne ve Avrupa standartları belgelerine sahiptir.
  • Alev almayan bir yapısı vardır ve çatlama, ayrılma gibi sorunlar yaşatmaz.
  • Sudan ya da nemden etkilenmez.
  • Üzerlerine aydınlatma konulabileceği gibi arkadan da aydınlatma yapılabilir.
  • Hafif ve esnektir.
  • Üzerlerine resimli baskılar yapılabilir ve ultraviyole ışınlardan etkilenmez.
  • Montajı gayet kolaydır ve kolaylıkla sökülebilir.
  • Temizliği son derece kolay ve rahattır. Sağlık ve hijyen açısından gayet uygundur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?