İğne Oyası Fular Modelleri – Örnekleri

İğne Oyası Fular Modelleri – Örnekleri

İğne Oyası Fular Örnekleri ve Modelleri

Fular kıyafetlerimize bildiğiniz üzere ayrı bir hava katıyor. Renk renk, çeşit çeşit desen seçenekleri de her göze hitap edebiliyor. Sizlere ise bu yazımızda iğne oyası fular modelleri nasıl yapılır konusunda net bir bilgi vermeyecek olsak da, yine sizler için en güzel iğne oyası fular örneklerini bir araya getirdik.  Tabii ki hazırladığımız örnekler internetten toplayarak derlediğimiz modellerden oluşmaktadır.

İğne oyası yapımında temel taş iğne oyası zürafa yapımıdır. Bu tekniği kavrayan biri hemen hemen her türlü diğer oya modellerini de başarıyla yapabilir.

İğne Oyası Fular Örnekleri

Aşağıda sizlere hazırladığımız galeride o kadar çok çeşit iğne oyası fular modelleri var ki bakmaya doyamayacaksınız. Bizim düşüncemize göre hepsi de çok güzel olmuş ve kullanım alanları farklı. Bu modelleri ortaya çıkarabilenleri gerçekten tebrik ediyoruz. Eminiz ki sizde yapmak için yeni ve farklı modeller arıyorsunuzdur.  Eski tarz yemenler, şifonlar ve tül kullanılan modeller gerçekten harika görünüyor. İğne oyası fular yapımı için gerekli olan iğne oyası fular aparatları ise hobi marketlerde satılıyor. İsterseniz hemen galerimize göz atın.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?