Kemerli Elbise Modelleri

Kemerli Elbise Modelleri

Kemerli elbise modelleri 2017 yılında oldukça tercih edilecek gibi gözüküyor çünkü geçtiğimiz yıl beklenenden büyük ilgi gördü ve son çeyrek ürünlerinde birçok markanın mağazasında yer almıştı. Bu sene 4 – 5 yıl önce olduğu gibi tekrardan ilgi görmesi beklenmekte. Ancak bu yıl tasarımların daha geniş kapsamlı yapıldığını söyleyebiliriz. Geniş kapsamdan kastımız elbise ile uyumlu çanta, şapka ve gözlük modelleri.

Elbiselerde etekler için net bir şey söyleyemeyiz, kimi zaman düz kimi zamansa yuvarlak ancak elbisenin altı neyse üstününde o olduğunu söyleyebiliriz. Yani altı düz ve kırmızıysa üstüde düz ve kırmızı. Kemerler zıt renklerden oluşmuş durumda. Elbiseyi tamamlayan ürünlerde bu renge sahip. Bu şekilde hem başarılı bir kombin çıkartılmış oluyor hemde gereksiz kombin çalışmalarına son verilmiş oluyor. Genelde tüm elbiselerin askısı mevcut ancak çok az da olsa belli bir bölümde straplez ürünlere rastlayabiliyoruz.

Kesinlikle farklı bir giyim tarzı belirlemek isteyenlerdenseniz kemerli elbise modelleri 2017 sezonuna bakabilirsiniz. Beğeneceğiniz birçok elbise yer alacaktır. Seçtiğiniz marka üzerinde çanta, şapka ya da farklı ürün modellerine bakarsanız uyumlu kombinleri direkt olarak belirleyebilirsiniz. Son zamanlarda bu kadar çok popülerleşmesinin bir diğer nedeni de tercih edilebilirliğinin artmış olmasıydı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?