Kübra Hera Aslan Kimdir – Fotoğrafları

Kübra Hera Aslan Kimdir – Fotoğrafları

Kusursuz fiziği ve güzelliği ile son günlerde adından sıkça bahsettiren bayan spor spikeri Kübra Hera Aslan hakkında yazdığımız bu biyografi  yazısında Kübra Hera Aslan kimdir,nereli,kaç yaşında vb merak ettiğiniz tüm soruların cevabını bulabileceksiniz.

kübra hera aslan2
kübra hera aslan2

24 Aralık 1989 yılında İstanbul da doğan sunucunun baba tarafının İran asıllı olduğu ve aslen Malatyalı olduğu bilinmekte.Oğlak burcu olan güzel sunucu çok hırslı ve kararlarından asla dönmediğini ifade etmiştir.174 cm boyunda ,50 kg,kahverengi gözlü siyah saçlı olan güzel sunucu kusursuz fiziği ile son günlerde dikkat çelmekte.İstanbul da İbrahim Turhan lisesinde tamamlayan sunucu Üniversite eğitimini  İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı.Hedefinin İngilizce Öğretmeni olmak istediğini söyleyen güzel sunucu modellikten haber spikerliğine en sonunda şarkıcılığa  adım atmıştır.

Futbolu çok sevdiğini ve çok iyi bildiğini ifade eden sunucu futbol izlemeyi çok sevdiğinden futbol sunuculuğu yapmaya karar vermiş ayrıca arkadaşları ile birlikte amatör olarak futbol oynadığını söyleyen güzel sunucu takipçilerini şaşırtıyor.Ailesi ile birlikte alışveriş yaparken organizasyon firması yetkililerinin güzel sunucuyu görüp güzellik yarışmasına katılmasını teklif etmişlerdir.İlk anlarda ailesini ikna edemese de sonraları ikna edip yarışmaya katılmıştır.

kübra hera aslan6
kübra hera aslan6

Spikerlik mesleğine adım atmadan önce 2009 yılında öncesinde 2009 yılında Miss Beauty Of Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve 2. olmuş ardından Tayland’da Uluslararası Miss Beauty Of World yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve Kainat 2. güzeli seçilmiştir.Mankenlik konusuna ailesinin ve kendisinin sıcak bakmadığını ifade eden güzel sunucu spikerliği bundan dolayı tercih ettiğini dile getirmiştir.

Düzgün diksiyonu ve konuşması ile dikkat çeken güzel sunucu çok iyi ingilizce ve ispanyolca konuşabilmektedir.Spikerliği boyunca Sportivi kanalında haber spikerliği,NTV sporda staj dönemini,TV EM spor kanallarında spor haberlerini sunmuştur..Bazı sebeplerden dolayı güzel sunucu belli bir süre yurtdışında yaşamış ancak 2016 yılında Habertürk kanalı ile anlaşarak burada  çalışmaya devam etmektedir.

Şarkıcı Ozan Doğulu ile aşk dedikoduları çıkan güzel sunucu müzik dünyasına ‘Öle Öle’ isimli şarkıyla adım attı.Yaptığı tüm mesleklerin içinde kendisini en çok mutlu eden işin şarkı söylemek olduğunu ifade eden güzel sunucunun Ozan Doğulunun 11 yıllık evliliğini bitirdiği dedikoduları iddalar arasında.

Fenerbahçe oyucularının birbirlerine kızıp kavga etmelerine sebep olan güzel sunucu Kübra Hera Aslan Futbolcu Önder Turacı ile aşk yaşamış Önder Turacıyı Kaleci Volkan Babacan ile aldattığı öne sürülen güzel sunucu daha sonra iki futbolcu ile de görüşmesini bitirmiştir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?