Lavabo Modelleri 2017 Yılında Farklı Tasarımlarda

Lavabo Modelleri 2017 Yılında Farklı Tasarımlarda

Değişen ve gelişen ev modası, bu yıl lavabolarımıza da birçok yenilik getirdi. Her detaya oldukça fazla özen gösteriyoruz, koltuk takımlarımız, mutfaklarımız, yatak odalarımız. Trend ve yenilikçi bütün akımları evimizin her köşesinde kullanmaya başlıyoruz. Peki ya her gün kullandığımız lavabolar?

Lavabolar gün içinde belki de en çok kullandığımız alanlardan biri. Temiz ve hijyenik tutmaya çok fazla özen göstersek de, modern ve şık durması da bir o kadar mühim. Peki,  lavabo modelleri 2017 yılında ne gibi değişikliklere uğradı?

 2017 Yılında En Çok Tercih Edilen Lavabolar

Öncelikle alışılagelmiş tezgâh üstü lavabolar 2017 yılında yerini gömme lavabolara bırakıyor. Gömme lavabolar kolay temizlenebilir olmasının yanı sıra farklı ve şık görünümü ile de rağbet görüyor.

 2017 Lavabo Modellerinde Renk Seçimi

Her zaman karşımıza çıkan klasik beyaz lavabolar yerine 2017 lavabo modelleri renkliliği ile ilgi çekiyor. Beyaz yerine kullanılan renkli lavabolar bütünlüğü bozmadan farklılık arayanlar için ilk tercih edilenler arasında. Pembe, mor ve gri lavabolar sıra dışı görünümü ve farklı duruşu ile banyolara yeni bir soluk getiriyor.

 Lavabo Şekillerindeki Yenilikler

2017 lavabo modellerinde ilgi çeken değişikliklerden biri de her an rastladığımız oval lavabolar dışında keskin hatlara sahip dikdörtgen lavaboların daha çok tercih edilmesi. Eskiden beri gözümüzün alıştığı, bilindik oval ve yuvarlak lavabolar yerini farklı biçimlerde dizayn edilmiş göz alıcı lavabolara bırakmaya başladı.

Evinize ve yaşam alanlarınıza en uygun, size hitap eden lavaboyu bulmak için, 2017 Lavabo Modelleri içeriğine göz atmak size yardımcı olacaktır. Yeni bir evdeki ya da var olan evinizdeki lavaboları değiştirmek adına dikkat çeken önerileri bu yazıda bulabilirsiniz. Sektörün her an farklılıklar sunması, değişiklik arayanlar için seçeneklerin artmasını ve karar vermeyi de kolaylaştırıyor. Ev modası içeriği hakkında bilgi veren onlarca dergiden de fikirler alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?