Swarovski – Çiçekli – İncili – Kristal Gelin Tacı Modelleri 2018 2019

Swarovski – Çiçekli – İncili – Kristal Gelin Tacı Modelleri 2018 2019

Gösterişi seven gelinlere özel olarak üretilmekte olan alına sarkan gösterişli gelinlik taçları modelleri 2018 2019 yılının en çok tercih edilen Gelin Tacı 2018 modelleri arasında yer almaktadır. İstenilen boyutta bulunabilen alına sarkan Gösterişli kristal gelin tacı isminden de anlaşılacağı üzere alın bölgesine doğru sarkan bir taş ile tamamlanmaktadır ve göze ilk çarpacak olan detaydır. Bir diğer taç modeli de incili gelin tacı modelidir. Bu model şekil olarak alıma sarkan taç modelinden biraz daha baş kısmın yan kısımlarına doğru yayılmış olmakla birlikte şekil olarak ismini aldığı yaprak modelini anımsatmaktadır. Saçı tamamen sarabilen bu taç modelinde saçlar genel olarak dağınık bırakılmakta ve taç ile bir araya gelmesi sağlanır.

Swarovski Gelin Tacı Modelleri

İncili Gelin Tacı Modelleri

incili gelin tacı -1
incili gelin tacı -1

İncili gelin tacı modelleri son zamanlarda düğününde gösterişi yakalamak isteyenler için muhteşem bir fırsat.

Çok pahalı modelleri olmasına rağmen sadece düğün için kiralanabilir taçlar ve yapay inci ile yapılmış modelleride mümkün.

Yapay inci ve gerçek inci arasında fiyat olarak neredeyse uçurumlar olmasına rağmen, görünüşü arasında hiç bir fark yoktur.

Zaten yüzlerce kişinin geldiği düğünlerde o kadar kalabalık içerisinde gerçek inci takıp hedef olmanında bir anlamı yok.

Onun için aşağıda ki modelleri inceleyip kendinize uygun modeli herhangi bir yere yaptırabilirsiniz.

Kristal Gelin Tacı Modelleri

kristal taşlı gelin tacı -3
kristal taşlı gelin tacı -3

Kristal taşları gelinlik sektöründe her yerde kullanabilir. Gelin kemerleri ayakkabılar, taçlar ve daha bir çok kısımda.

Şüphesiz kendini en çok belli eden yerlerden biri gelin tacı modellerinde kristal kullanmaktır.

Şimdi hep beraber galerimizden diğer modellere bakalım.

Çiçekli Gelin Tacı Modelleri

çiçekli gelin tacı -1
çiçekli gelin tacı -1

Sadeliğin, doğallığın yansıması olan çiçekli gelin tacı modelleri bizim favorimiz.

Hem gösterişli hemde abartı değil. Herkes tarafından kolaylıkla ulaşılabilir ve fiyat olarak her zaman en ucuzudur.

Çiçekli gelin tacı modelleri galerimiz aşağıda…

Her genç kızın hayali olan evlenmek mevzusunda her anını dolu dolu geçirmek gerekli ve günümüzdeki kızların neredeyse tamamı bu konuda epey bir hayli başarılı denilebilir. Öyle ki yeni evlenmiş olan erkekler yeni nesiller bazı tavsiyeler vererek nasıl bu kadar zahmetli bir iş olan evliliği basit ve kolay yollar ile alabileceklerini anlatmaktalardır. Kızlarımız için evlilik çok önemli ve hatırı sayılır derecede hayatlarının belki de en mutlu günleri. Bu nedenden ötürüdür ki her şey eksiksiz ve kusursuz olmak zorundadır.

Kusursuz ve eksiksiz olması gereken en önemli hususular başında tabi ki gelinlik yer almaktadır. Gelinlik aylar öncesinden özel dikilimler ile hazırlanır ve defalarca prova yapılır çünkü kusursuz bir gelinlik olması gereklidir. İkinci önemli k-husus ise kesinlikle gelin saçı mevzusudur ki bu kısımda düğün günü sadece gelinini saçına odaklanılır ve tüm gün kuaförde geçirilir. Saç konusunda öyle ince bir ayrıntı saklıdır ki o kısım her kuaför başa çıkabileceği bir kısım değildir. Gelin tacı 2018 konusu saç için son bir dokunuş olmakla birlikte gelinin son halinin ortaya çıkmasını sağlayan küçük amma etkili bir dokunuştur.

Gelin tacı isim olarak harekesi şaşırtacak bir yerden gelmektedir ve bu bölge Ege Bölgesidir. Gelin tacı çiçeği herkesi mest eden kokusu ile bilinir ve o güne özel bir çalışmadır. Gelin Tacı çiçeği genel olarak kendine baktırmayı bilen bir çiçek olup o gün kimin saçına takılı ise tüm gözler o kişi üzerinde olacak demek oluyor. Sadece taca takılması ile bakmaz isek de kendini belli etmeyi seven bir çiçek türüdür. Etrafında farklı çiçek türler yer almakta ise diğerlerinden daha ileri çıkabilmek amacı ile güneşe doğru uzamaya başlar ve uzaktan bakan kimse ilk olarak gelin tacı çiçeğini görür ve ona doğru yönelir.

Çiçek genel olarak Brezilya ve Meksika bölgelinde yaygın olarak görülmektedir ve o bölgelerden ithal edilerek çoğu Avrupa ve Asya ülkeleri tarafından kullanılmaktadır. Gelin taçlarında sadece tek çeşit olacak hali yok ya. Bugün neredeyse kişinin kendi zevkine göre gelin tacı imal etmek mümkün. Hal böyle olunca her gelin kendi zevkine göre bir taç ister duruma geldi. Bu yüzden gelin taç modelleri 2018 yılında çeşit olarak oldukça fazla sayıya ulaşmış durumda.

Üçüncü taç modeli ile gösterişe bayılan gelin adaylarının favorisi Gösterişli Halka Tacıdır. Bu taç modeli adının hakkını sonuna kadar yerine getiriyor ve adeta bir hükümdar tacına benzer bir şeklide tasarlanmış ve gelin bu taç modelini taktığı anda adeta bir prensese dönüşüyor. Bu durum her kadının isteyeceği türden bir duygu olduğundan dolayı Gösterişli gelinlik Taçları Modelleri 2018 2019 yılının en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?