The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Balm Jovi Paleti

The Balm markasının sevilen ürünlerinden biri olan The Balm Balm Jovi palet incelemesi ayrıntılı olarak yapılmalıdır. Çünkü içinde bulundurduğu çeşitli ürün seçenekleriyle ayrıntılı bir şekilde incelenmeyi hak eden bir üründür. Paletin içinde dördü simli, dördü sedefli ve dördü de mat olmak üzere toplamda on iki far bulunuyor. Farlar dışında bir aydınlatıcı, bir allık ve de iki adet ruj içeriyor.

Paletin İçeriği

Paleti açtığınızda kalp şeklinde bir ayna ile karşılaşıyorsunuz ve bu da çok güzel düşünülmüş bir ayrıntı. Farlar Heavy Metal, Classical ve Alternative Rock olmak üzere üç grupta toparlanmış şekilde ve hepsine de ünlü rock grupları veya sanatçılarının isimleri esprili bir dille uyarlanmış. Ürünün kalıcılığı ise gerçekten muhteşem. Genel olarak karşılaşılan farların uçma ve kalıcı olmama sorununa bu palette rastlanmıyor.

balm jovi palet

Aynı durum aydınlatıcı ve allık için de geçerli. Aydınlatıcı The Balm markasının bir diğer ürüne olan Mary Lou Manizer ile çok karıştırılıyor ancak aynısı değil. Ayrıca aydınlatıcısı far olarak da kullanılabiliyor. Allık ise Frat Boy isimli allık ile aynı. Milky ve Vanilly adlı rujları ise yumuşak bir yapıya sahip ve dudakta kalıcılık sağlıyor. Paletin en dikkat çekici kısımlarından biri ise en altında bulunan ve çeşitli kombinasyonlar içeren makyaj önerileri. Hangi far hangisiyle karıştırılmalı ve hangi ruj sürülmeli gibi ufak tüyolarla yardımcı oluyor.

Palete Erişim

Pigmentasyon ve renk çeşitliliği açısından çok başarılı olan bu palete Gratis mağazalarından erişilebiliyor. İndirimsiz fiyatı yaklaşık 110 TL olan bu ürün indirimdeyken 60-70 TL arası bir fiyata kadar düşüyor. The Balm gibi kaliteli ve hayvanlar üzerinde test yapmayan bir markaya göre oldukça uygun bir fiyat olduğu söylenebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?