Üye Girişişifremi unuttum

Yeni Üyelik

  Adınız Soyadınız:  
 
  E-Mail:  
 
  Kullanıcı Adı:  
 
  şifre:  
 
  şifre Tekrarı:  
 
  Cinsiyet:  
 
  Doğum Tarihi:  
    
  Güvenlik Kodu:  
 

Reload Image
  Güvenlik Kodu:  
 
 
 

Makyaj

Arap Kadınlarının Kusursuz Makyajı


Arap Kadınlarının Kusursuz Makyajı

Arap dünyasının en çok beğenilen ünlü yıldızlarının kusursuz makyajı.

Arap dünyasının ünlü ve en güzel kadınlarının arasında düzenlenen güzellik yarışmasında, en güzel 50 kadın arasına giren ünlülerin kusursuz makyajları..

Kimi tv programcısı, kimi sanatcı olan ünlülerin makyajları ise Türk kadınları tarafından büyük ilgi gördü..

Beğenilen yıdızların kusursuz makyajlarını görmek için tıklayınız

 

 

 

 

 

 

arap makyajı,arapların makyajı,arap makyaj sitili,makyaj,koyu makyaj,koyurenk göz makyajı

PAYLAŞ
Servislerimiz > Haber Gönder, Tak Takistir! Web tasarimi
Kullanim Haklari ve Gizlilik Ilkeleri / Yasal Uyari / Künye / Reklam Verin / Bize Yazin / Haber Arsivi / Üye Ol Tüm haklari Saklidir 2014 KadindaModa.com

Privacy Policy

© Copyrigth 2014 kadindamoda.com tüm haklari saklidir. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriginin tüm telif haklari kadindamoda.com’a aittir. kadindamoda.com sitesinde yer alan bütün yazilar, materyaller, resimler, ses dosyalari, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarim ve düzenlemelerimizin telif haklari 5846 numarali yasa telif haklari korunmaktadir. Bunlar kadindamoda.com’un yazili izni olmaksizin ticari olarak herhangi bir sekilde kopyalanamaz, dagitilamaz, degistirilemez, yayinlanamaz. Izinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanimi yapilamaz. www. kadindamoda.com’daki harici linkler ayri bir sayfada açilir. Yayinlanan yazi ve yorumlardan yazarlari sorumludur. kadindamoda.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman degisiklige gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynakli hatalarin hiçbirinden sorumlu degildir. Privacy Policy We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kadindamoda.com. However, sometimes the kadindamoda.com uses third parties to process your information. kadindamoda.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kadindamoda.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kadindamoda.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kadindamoda.com and its services. When you use kadindamoda.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kadindamoda.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Uyari

Sitedeki bilgiler hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde,kullanılmamalıdır. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.

Bu siteyi kullanmaya başladıktan sonra aşağıda yazılmış olan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.www.makyajsirlari.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapabilir.

Sitede yer almakta olup insan sağlığı, dış görünüş vs. hakkında bilgiler sunulan hiçbir konu, doktorunuz tavsiye etmedikçe kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir.

Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tanzim etmek zorunda kalacağınızı ve buna göre siteyi kullanmanız gereği önemle duyurulur. Aşağıda yazılmış olan maddelerin herhangi birinin yasalar çercevesinde hükümsüz kalması diğerlerinin geçerliliğini etkilemez.

Herhangi bir form aracılığla www.kadindamoda.com sitesine vermiş olduğunuz her türlü bilginin kullanım hakları, www.kadindamoda.com sitesine geçer. Genel kural olarak bu bilgiler 3.şahıslara devredilmez. Fakat www.kadindamoda.com firmalarla çeşitli reklam ve bilgilendirme kampanyaları düzenleyerek, eposta adresinize gönderim yapabilir. Fakat bu işlem, ilgili firma tarafından değil, www.kadindamoda.com teknik ekibi tarafından gerçekleştirilir.

Konulara yapılacak yorumların içeriğinden dolayı oluşabilecek her türlü sorumluluk, yorum sahibine aittir. Genel kural olarak, hakaret içeren, Türk aile yapısını zedeleyici, bölücü hiçbir yorum yayınlanmaz. Gözden kaçabilecek illegal yorumların sorumluluğu yine yorum sahibine aittir.

Künye

Imtiyaz Sahibi / Grantee
Serkan ÇAKMAK / serkan@ureticy.com
Genel Yayin Yönetmeni / Editor in Chief
Adem Kurt / adem@kadindamoda.com
Editörler / Editors
Ismail Yüce / ismail@kadindamoda.com
Adem Çakmak / adem@kadindamoda.com
Yasemin Agirman / yasemin@kadindamoda.com
Gece Vardiyasi Editörü / Night Shift Editor
Salih Sönmez / salih@kadindamoda.com
Hukuk Danismani / jurisconsult
Ismail SEN Mali Müsavir /
financial advisor
Muhammet Çebi Reklam
Advertise
Yeliz ÇAKMAK / reklam@ureticy.com
Adres
Tekstilkent A24 Blok No:42 Esenler/Istanbul
Telefon
0212 438 5 222

Reklam Verin

KadindaModa.com özgün tasarımı, özgün yazılımı ve en önemlisi sürekli taze içeriğinle kullanıcılarına hizmet sunan "modayı ve trendleri takip eden güzel ve modern kadının sitesi" sitesidir. Kategorisinin lider internet projelerinden bir tanesi olan KadindaModa.com'a marka/site/ürün gibi benzeri etmenlerin reklamlarını verebilir; binlerce moda takipcisine ulaşabilirsiniz.

Veya Sponsor olarak KadindaModa.com sitesine destek verebileceğiniz gibi bir çok uygulama veya projeyi beraber yapabilme şansı yakalayabilirsiniz...

Reklam veya Sponsorluk için bize yazın bölümümüzden veya info[at]kadindamoda.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bize Yazin

KadindaModa.com'a aşağıdaki bilgiler aracılıyğıyla yazılı ve sözlü olarak ulaşmanız mümkün olacaktır.

Adres: Tekstilkent Ticaret Merkezi G1 Blok No: 170 Esenler / İstanbul
Telefon: +90 212 438 5 222
Gsm: +90 554 438 5 222
E-Posta: info[at]kadindamoda.com
 

Veya:

  Adiniz Soyadiniz:  
 
  E-Mail:  
 
  Telefon:  
 
  Konu:  
 
  Mesaj:  
 
  Güvenlik Kodu:  
 

Reload Image
  Güvenlik Kodu:  
 
 
 
Ureticy Digital Media