2017 Vestiyer Portmanto Modelleri

2017 Vestiyer Portmanto Modelleri

Geçen sene olduğu gibi 2017 Portmanto Modelleri de birçok seçenek sunuyor ve evdeki en ihtiyaç duyulan eşyalar arasında geliyor. Ev ihtiyacının yanı sıra güzel bir dekoratif seçenek olan portmanto modelleri ile evinizin dekorasyonuna farklı şekiller verebilirsiniz. Portmantolar evlerin başlıca sıkıntısı olan dağınıklığı ortadan kaldıran bir mobilya olmanın yanı sıra, kişisel ve özel tasarımlar ile de evinize çok modern bir görünüm katabiliyor. 2017 yılında mobilya modellerinin birçoğunda rengârenk tasarımlar bir hayli dikkat çekiyor. Portmanto tasarımlarında da kullanılan canlı renkler, evinize gerçekten şık ve modern bir hava katıyor.

Geniş antrelerde kullanabilmeniz amacıyla üretilmiş birçok şık model mevcut. Konumlandıracağınız alana göre seçim yapacağınız modelin görünüme oldukça etkisi olacaktır. Portmantoyu konumlandırabilecek geniş alana sahip ev sahipleri daha kullanışlı seçenek olan büyük modelleri tercih edebilir. Birçok evin giriş bölümünde de su geçirmez özelliğe sahip parkeler kullanılıyor. Parkesi gri tonlarda olan bir antreye şık dizayn edilmiş siyah ve beyaz tonlarının kullanıldığı portmanto yerleşimi doğru bir seçim olacaktır. 2017 Vestiyer Modellerinde çoğunlukla ahşap ve beyaz renk tonları kullanılıyor olsa da, pudra renklerinin beyaz zemin üzerine de uygulandığına sıkça rastlanılmaktadır.

Orta bölümde ayna detayına yer verilmiş olan modellerin kenar bölümlerinde büyük askılıklara yer verilebilir. Alt bölümde bulunan çekmeceler ile gardırop görünümü kazanmış modeller de tercih edilebilir.  Diğer yandan iyi tasarlanmış, yalnızca kenarında küçük rafa sahip ve askılıktan oluşan Portmanto Modelleri ile de evinize modern bir görünüm vermeye yetebilmektedir. Zemin renk ve modeline göre ister özel tasarlatacağınız isterseniz de hazır alacağınız modeller arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?