Abiye Bluz Modelleri İle Şıklığınızı Arttırın

Abiye Bluz Modelleri İle Şıklığınızı Arttırın

Abiye bluz son yıllarda daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Genelde kumaş pantolon veya eteklerle birlikte çok hoş kombinlenmektedir. Özellikle son zamanlarda kalem eteklerle birlikte bluz kullanıldığı zaman çok güzel bir görüntü elde etmektedirler. Sadece kalem etekle değil kumaş bir pantolonla veya kısa etekle bile kullanılmaktadır.

Abiye bluz modelleri 2017 ise son yıllarda bu modellerin kullanımı arttığı için daha tarz olmuştur ve çeşitlenmiştir. Her türden bulmak kolaylaşmıştır. Sadece mağazalar da değil online satış şirketleri de bu konuda çok yardımı olmaktadır. Mağaza mağaza gezmek yerine oturduğumuz yerden en beğendiğimiz modellerin siparişi verdiğimiz için çeşitlerde böylelikle çoğaldı. Arz ve talep oranına bakıldığı zaman özel bir davetler veya iş yerlerinde kullanılması en rahat parçalardan birisi olduğundan talebi artmıştır.

Abiye bluz modelleri 2017

Abiye modelleri ise dantelinden tutun şifona kadar birçok modeller mevcuttur. En çok tercih edilen bluz modelleri danteldir. Dantel daha şık bir görünüm kattığı için şık giyinmeyi seven birisi dantel tercih etmektedir. Kadınların birçoğu zaten danteli çok sevdiğinden bu zamanda sadece bluz modelleri değil her türlü parçalarda dantel görebiliriz.

Sadece abiye bluz modellerinde değil abiyelerde de dantel kullanılmaktadır. Bir nevi dantel elbisenin fazla abartı olacağını düşünen bir kadın dantel bir bluz ve kalem etekle o günü kurtarabilir.

İş yerlerinde kadın sayısının artması ile şık giyimde de bir artış oldu. Şirket ortamında şık giyinmek zorunda oldukları için ve elbiseler çok abartı diye düşünenler hemen etek veya kumaş pantolonla modellerine yöneliyor. Tabi ki de kombin kadar renklerde çok önemlidir. Abartı bir renk olmaması her zaman daha uygundur. Kombinler de renk uyumu çok önemlidir. Abiye bluzunuzun çantanıza kadar uyum içerisinde olması gerekmektedir. Şimdi aşağıdaki modelleri inceleyin. Fakat satış yapmıyoruz bu modeller sadece fikir amaçlıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?