Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfak Dolabı Modelleri 2019

Mutfakta kullandığınızın düzeninizin yenilenmesi gerekiyorsa veya sadece eski bir renk seçeneğini yenilemek istiyorsanız, hayalinizdeki mutfağı planlamak için mükemmel bir zaman.

2019 yılında mutfak tasarımları, ahşap kaplamalar, renk kontrastı, doku, metaller ve devam eden endüstriyel görünüm ile birlikte harika görünümler oluşturuyor.

Mutfağınızı değiştirmeniz, 2019 yılında büyük bir trend olacak. Mutfak dolabı modellerinde kapılarında daha canlı renklerin ve dokuların ortaya çıkacağını söyleyebiliriz. Çarpıcı koyu renklerin ve doğal ahşap  malzemelerinin karışımı, popülerliğini sürdürmeye devam ederken, beton gibi daha fazla endüstriyel kaplamalar da mutfağa ilgi vermek için bunlarla birlikte olacaktır.

1.Canlı renk mutfak dolapları

Canlı renk seçenekleri, Parlak renkli tam maksimalizm renk çatışmaları ve mat mutfaklar tercihler arasında. Mutfakta renk kullanımı son derece önemlidir ve ev sahiplerinin zevkini yansıtmaktadır. Örneğin, yemek pişirmek için kullanılan alan aydınlık ve eğlence için tasarlanan alanlar daha koyu bir renge sahip olabilir.

canlı renk mutfak dolabı -1
canlı renk mutfak dolabı -1
canlı renk mutfak dolabı -2
canlı renk mutfak dolabı -2

2.Pastel Rengi Mutfak Dolapları

Mutfağınıza eğlence katmak istiyorsanız gerçek tasarım havası sunan karşıt bileşenlerden oluşan pastel renkleri tercih edin. Pastel renkler gri renk ve ahşap desenler için idealdir. Mavi, sarı, kırmızı ve yeşil pastel renkler etkileyicidir.

pastel renk mutfak dolabı 2019
pastel renk mutfak dolabı 2019

3.Mavi Mutfak Dolapları

2019 mutfak dolabı trendleri arasında toz mavisi, deniz mavisi ve kobalt mavisi göze çarpmakta. Bu renk tonlarının en koyu tonları çok tercih edilmekte. Mutfakta koyu mavi kullanma bayanların en büyük arzusu olma yolunda.

mavi renk mutfak dolabı 2019
mavi renk mutfak dolabı 2019
mavi renk mutfak dolabı 2019 -2
mavi renk mutfak dolabı 2019 -2

4.Sıcak ve altın renkli dolap

Altın renk ve sıcak nötr tonlar organik olarak kullanılıp doğal bir görüntü vermekte. Bohem görüntü veren bu seçenek diğer tamamlayıcı renklerle de şık durmakta.

altın renkli mutfak dolabı 2019
altın renkli mutfak dolabı 2019

5.Kırık Beyaz ve Krem renkli mutfak dolabı

Mutfağı dar ve kullanışsız olan kişiler ferah ve geniş bir mutfak görünümü için kesinlikle kırık beyaz ve krem tonlarının yoğun olduğu renkleri tercih etmeliler.

kırık beyaz ve krem mutfak dolabı 2019
kırık beyaz ve krem mutfak dolabı 2019

6.Canlı ve Geniş Mutfak dolabları

Ayna özelliği olan ve aynayı seven kişilerin tercihi olan bu modeller ışıl ışıl parlak ve geniş bir görünüm verdiği için evin en güzel yerinin mutfak olmasını sağlayacaktır.

canlı ve geniş mutfak dolabı 2019
canlı ve geniş mutfak dolabı 2019

7.Toprak Rengi Mutfak Dolabı

Geniş olan mutfakların tertipli ve düzenli görünmesini isteyen aynı zamanda nostaljik olsun diyenlerin tercihi ahşap görünümlü toprak rengi dolaplardır.

toprak rengi mutfak dolabı 2019
toprak rengi mutfak dolabı 2019

8.Açık Raflı Mutfak Dolapları

Açık raf sitemleri ev sahibinin zevkini ve kullanmak istediği küçük aksesuarlarını sergileyebildiği çeşittir. Son dönemde popüler olan bu çeşit küçük çiçekler ve yeşil tonda süslerle mutfakları zenginleştirmekte.

Görünmesini istemediğiniz eski eşyalarınızı, tencerelerinizi ve yemek malzemelerinizi kapalı alanda saklayıp aksesuarlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

açık raflı mutfak dolabı 2019
açık raflı mutfak dolabı 2019

9.Tek renkli mat mutfak dolabı

Pratik tasarıma sahip olan ve geleneksel olan kişiler için kapı rengine ve duvar rengine uygun olan tek renkli mat mutfak dolapları canlılığını korumaktadır.

tek renkli mat mutfak dolabı 2019
tek renkli mat mutfak dolabı 2019

10.Bakır ve Altın rengi mutfak dolabı kulpları

Dolap modelinin seçiminin yanında doğru kulp seçimi olmazsa dolabınız görünmeyebilir. Son dönemde Tek renkli dolaplar ve modern dolaplar da dahil olmak üzere gül rengi, altın rengi, bakır tonlu renkler kulplar ve aksesuarlar tamamlayıcı olmaktadır.

bakır ve altın rengi mutfak dolabı 2019
bakır ve altın rengi mutfak dolabı 2019

11.Gizli Led aydınlatma

Aydınlatma mutfağın olmazsa olmazıdır. Mutfağın şekline ve seçilen dolabın model ve rengine göre LED, gömme veya kolye şeklinde aydınlatmalar mutfağınızın tamamlayıcısıdır.

gizli led aydınlatmalı mutfak dolabı
gizli led aydınlatmalı mutfak dolabı

12.Çoklu beyaz eşya mutfak dolapları

Son zamanlarda aile içindeki birey sayıları azalsa da insanlar aynı anda birden çok yemek pişirmek için çok sayıda beyaz eşya almayı tercih ediyorlar. Bunlar için vazgeçilmez olan gömme sistemli çoklu beyaz eşya mutfak dolaplarıdır.

çoklu beyaz eşya mutfak dolabı
çoklu beyaz eşya mutfak dolabı

13.Akıllı Mutfak Dolapları

Mutfak dolap modelleri içerisinde 2019 sezonunda patlama beklenen dolap akıllı mutfak dolaplarıdır. Yemek tarifleri, cep telefonu şarjı, aydınlatma sistemi ve dolapların açılıp kapanma mekanizmalarının olduğu bu sistemler teknolojinin üstünlüğünü göstermekte.

akıllı mutfak dolabı 2019
akıllı mutfak dolabı 2019

14.Ağır Metal Ve Koyu Renk Mutfak Dolabı

Beton desenli yüzeyler gibi endüstriyel model özelliklerine dikkat edin. Endüstriyel lambalar, beton püskürtmeli kapılar veya beton efekt dolaplar artmaya devam edecek ve aynı zamanda depolama ve göz alıcılık için siyah kulplar ve açık stil metal çerçeve raflarının 2019 yılı trendleri arasında olacağını söyleyebiliriz.

metal renk mutfak dolabı 2019
metal renk mutfak dolabı 2019

15.Cilasız Ahşap Mutfak Dolabı

Ev sahipleri,

Mutfağa güzel bir doku ve entrika ekleyen doğal ahşap mutfak dolapları her zaman gözde olan modeldir. Kaliteli malzemelerden oluşan bu model uzun yıllar mutfağınızı süsleyebilir.

cilasız ahşap mutfak dolabı 2019
cilasız ahşap mutfak dolabı 2019

16. Retro Kırmızı Modern Mutfak Dolabı

Eski evlerde kullanılan bu nostaljik renk son dönemde popüler oldu. Krom renkli kulpları ve fırın, mikrodalga gibi tamamlayıcılarla göz kamaştırmakta.

retro kırmızı modern mutfak dolabı 2019
retro kırmızı modern mutfak dolabı 2019

17.Geometri Desenli Mutfak Dolabı

Evinizi tasarlarken bazen kural tanımaz olmanız gerekebilir. Tamamen geometrik desenlerden oluşan ilk bakışta göz karmaşasına yol açan ancak zamanla gözünüzün alıştığı bu mutfak dolabı çok farklı ve çok sade.

geometri desenli mutfak dolabı 2019
geometri desenli mutfak dolabı 2019

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?