Spotify Premium Nasıl Kullanılır? Spotify Premium Ücretleri

Spotify Premium Nasıl Kullanılır? Spotify Premium Ücretleri

Spotify Premium nasıl kullanılır? Spotify Premium ücretleri Spotify Premium! Spotify indir! Spotify web! Spotify öğrenci! Spotify aile! Spotify apk! Spotify nedir? Spotify öğrenci indirimi! Milyonlarca müziğe tek bir tuşla ulaşmanızı sağlayan Spotify, müziğin nabzını tutuyor.

Spotify Premium Hakkında Herşey

Müzik ruhun gıdasıdır demişler. Kim demişse çok doğru söylemiş. Sizce de öyle değil mi? Mutsuzken dinlediğimiz slow müzikler, haydi neşemizi bulalım diyerekten açtığımız pop şarkılar, yerli ve yabancı tüm müzikler modumuza ayak uyduruyor.

Müzik yüzyıllardan beri insanoğlunun hayatına dahil. İnsanlar, gerek ilkel yollarla gerek ise modern enstrümanlarla üretmiş oldukları müzikle huzur buldular. Sadece bir enstrümandan çıkan melodi değil, iki dudağın arasından çıkan ses ile ritim tuttular. Gelişen teknoloji, hem müziğe, hem enstrümanlara hem de müzik dinleme araçlarına kadar yansıdı. Yolda yürürken cep telefonumuzla, arabayla giderken radyo gibi araçlarla müzik her zaman bizimle.

 

Müziğin Mutlulukla Bir ilgisi Olmalı!

Aslında düz bir şekilde söylenen bir dize hiçbir anlam ifade etmezken sevilen bir şarkıcının ağzından melodiyle çıkan aynı dize insanın ruhuna dokunabiliyor. Hatta geçmiş yıllarda yaşadığınız iyi ya da güzel anıları da çağrıştırabiliyor. Bunun nedeni müziğin hormonlara etki etmesidir. Yapılan araştırmalara göre; dinlenen müzik beyne giden sinyalleri ve beyinden vücuda giden mesajları değiştirebiliyor. Nasıl ki çikolata serotonin hormonunu salgılayarak, mutlu olmanızı sağlıyorsa, müzikte aynı hissi verebiliyor.

İnsanlar mutsuzken şarkıların sözlerini, mutluyken ise ritmini dinlermiş. Tabi bu durum herkes için geçerli olmasa da doğruluk payı büyük. Kelimenin tam anlamıyla müziğin ruha şifa olduğunu söyleyebiliriz. Peki, bize bu kadar iyi gelen ve hayatımızın her alanına dahil olan sınırsız müziğe nasıl erişebiliriz.

Spotify Premium Geniş Müzik Yelpazesi

Müziğe ulaşmak için birçok kanal mevcut. Ancak bazen kulağımıza çalınan müziğe erişmek için telefonumuzda, bilgisayarımızda ya da tabletimizde bulunan uygulamalar yeterli olmayabiliyor. Bizim bu konuda sizlere çok iyi bir önerimiz var. 50 milyondan fazla kullanıcıya sahip Spotify geniş müzik yelpazesi ile sınırsız hizmet sunuyor.

Spotify’ın ücretsiz versiyonuna da kolayca erişebilirsiniz. Ancak müzikle aranıza reklam girsin istemiyorsanız; Spotify Premium’u mutlaka denemelisiniz. Üstelik 1 ay ücretsiz Premium deneme fırsatına da sahip olabilirsiniz. Spotify ile kendinize dilediğiniz müziklerden oluşan playlistler oluşturabilirsiniz.

Üstelik 3 ay boyunca Spotify Premium’a 0.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. 3 aylık dönemden sonra Spotify Premium 13.99 TL. İstediğiniz zaman üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz. Yeni şarkılar keşfetmek, kendi koleksiyonunuzu oluşturmak ve müzik turuna çıkmak için Spotify Premium’u hemen edinebilirsiniz.

Yeni çıkan single, albümler ve ilk 50’de neler olduğunu ilk siz öğrenin.

Spotify Free’de Neler Var?

 • Milyonlarca şarkı ve podcast
 • Her gün, sadece senin için hazırlanmış çalma listeleri.
 • Diğer uygulamaları kullanırken arka planda dinle.
 • Tüm cihazlarında karışık çal, reklam içerir.
 • Seçili çok dinlenen çalma listelerinde parça seç.

Spotify Premium’da Neler Var?

 • Milyonlarca şarkı ve podcast.
 • Her gün, sadece senin için hazırlanmış çalma listeleri.
 • Diğer uygulamaları kullanırken arka planda dinle.
 • Müziği reklamsız çal.
 • İstediğin parçayı seç ve çal.
 • Wi-fi bağlantısı olmaksızın, her yerde dinle.
 • İstediğin kadar atlama yap.
 • Yüksek kalitede ses.

Aile boyu Premium keyfine sadece 20,99 TL’ye erişebilirsiniz. Herkes kendi müziğini dinleyebilir, herhangi bir dağınıklık söz konusu değildir. Yükselttiğinde, tüm kaydedilmiş müziklerin ve önerilerin seninle birlikte gelecektir.

Spotify Premium Üniversite öğrencilerine 6.99 TL’ye hizmet sunuyor.  İos ve Play Store’den aplikasyonlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?