Tesettürlü Abiye Modelleri 2017

Tesettürlü Abiye Modelleri 2017

Tesettürlü hanımların vazgeçilmez giyim parçalarından biri olan, oldukça şık tesettürlü abiye modelleri 2017 yılında farklı, renkli, ve birbirinden tarz tasarımlara sahip olarak beğenimize sunuluyor.

Düğün, nişan kına ve özel davetlerde giymeyi tercih ettiğimiz tesettürlü abiye modelleri her yıl daha da modern tasarımlara bürünüyor. Kapalı abiye modelleri kombinleri ise doğru yapıldığı takdirde göz kamaştırmayı başarabiliyor. Genellikle tek renk ve birbirine yakın renklerin kombinleriyle oluşan modellerde yer verilmeye başlanan dantel detayları elbise oldukça farklı bir görünüme sokarak hava katıyor.

Çoğunlukla pudra rengi ve yakın tonlarındaki elbiseler bu sene daha ön plana çıkmış. Diğer yandan fildişi renklerinin hakim olduğu bir yıl geçireceğimizi söylemek yanlış olmaz. Elbisenin uç kısımlarında dantel detayına yer verilmiş modellere mutlaka göz atmanızı öneririz.

Sizler için aşağıda bahsettiğimiz modellerden oluşan bir galeri hazırladık. İsterseniz hemen galerimize göz atarak alacağınız model hakkında fikir edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?