Tozlu Giyim Beyaz Abiye Modelleri 2018

Tozlu Giyim Beyaz Abiye Modelleri 2018

Beyaz Abiye Modelleri

Giyim dünyasında modayı takip etmek zor olsa da 2018 beyaz abiyeler şimdiden beğeniye çıkmaya başladı. Tozlu giyim bu sene beyaz abiyeler de çok farklı şeyler yapmak yerine yine dantelli ve işlemeli zarifliğin rengine zarifliği bozmadan tasarımlar çıkarmış. Çok iyi tasarımcılar barındırsa da içinde bazı konularda eksikleri de var diyebilirim.

Sizlerle beraber bu senenin en iyi beyaz abiye modellerini fiyatları ile beraber paylaşacağız. Tabi ki beğendiğiniz abiyeyi bizden değil tozlu giyimden almalısınız. Biz sadece yorumladık ve beğendiklerimizi attık.

2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

1 – Tül Detaylı Uzun Abiye 2018 79.90 TL

Beyaz abiyeler genelde gelinlik gibi olduğundan düğünlerde bu renk pek seçilmez. Daha çok farklı özel davetler, mezuniyet törenleri gibi yerlerde daha uygun oluyor. Bu elbisede sizin için mezuniyet veya özel yemeğinizde giymeniz için birebir. Göbek hizasında ki siyah tül detayı ise elbiseyi giyilebilir bir hale getiriyor.

2 – Yaka Detaylı Tüllü Elbise 89.90 TL

Yukarıda ki resimde yaptığım aynı açıklamalar bunun içinde geçerli. Fakat bu daha da sade olduğu daha çok misafirlikler gibi yerlerde uygun olabilir. Yaka detayında ki ufak işlemeler ise elbiseye biraz daha renk katıyor. Eteği tüllü olması beyaz elbiselerde hep olan şeyler.

3 – Yaka Detaylı Kısa Elbise 59.90

Öncelikle bu kalitede bu zariflikte bir elbise sadece 60 lira olması gerçekten çok iyi. Fiyat olarak diyecek bir şey yok. Yukarıda ki elbisenin kısa olanı ve kısa giymeyi tercih edenler bunu seçebilirler. Tozlu giyim bu konuda güzel bir iş çıkarmış.

4 – Askılı Simli Beyaz Abiye 59.90

Zerafeti, fiyatı ve tasarımıyla en çok beğendiğimiz model arasında diyebilirim.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?