Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018

Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018

Tozlu son yıllarda kadınlar için çok özel abiyeler çıkarmakla kalmıyor, çokta ucuza üretiyor. Sizler için bu yazımızda Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018 incelemesi yapacağız. Tozlunun bu sene çıkarttığı abiye modellerinde genel olarak danteller ve dantelli işlemeler hakim.

2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Çok şık ve sade modelleri ile göz dolduruyor. Ayrıca fiyatlar öyle uçuk rakamlar değil, genel olarak 60 ile 100 lira arasında kendinize çok şık abiyeler bulmak mümkün. Hep beraber modellere bakalım.

Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018 İncelemesi

1 – Dantelli Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 90 TL

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tozlunun bu sene modellerinde bolca dantelli kıyafetler göreceğiz. Bu modelde de yine kırmızı üstüne siyah dantelli desenler ve bel çizgisinden aşağı inen tül ile model canlandırılmış. Kısa bir abiye olması nedeniyle her yerde giyilmez ama, düğün, nişan gibi yerlerde giymek için ideal.

2 – Uzun Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 85 TL

Sade bir model, omuzlar ve kollar tüllü, belde dantelli bir işleme mevcut. Yine siyah ve kırmızı ağırlıklı bir model. Uzun olması nedeniyle çok zarif duruyor. Bu model boyu kısa olanlar için boyunu uzun gösteren bir model. Kırmızı abiyeler arasında favorilerimiz arasında…

3 – Kısa Sade Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 70 TL

Kısa ve yaka detaylı bir kırmızı abiye ile karşınızdayız. Amuz ve yaka çevresinde fırfırlı bir tasarım var. Diğer kısımlar oldukça sade. Ayrıca tek renk olarak sunulmuş kısa bir abiye.

4 – Eteği Tüllü Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 80 TL

Tüllü etekler bu sene oldukça moda olacak. Elbiseye cıvıl cıvıl bir hareket katmak için başka rengede gerek duymadan tül ile yapılıyor. Bu elbisede de aynı şekilde tek renk sadece tüller ve üst bölgede dantelli işlemeler mevcut. Fiyat olarak mükemmel bir kırmızı abiye.

5 – Bel Detaylı Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 60 TL

Bel detayları ve göğüs kısmındaki tül ile çok zarif bir kırmızı abiye. Özel günlerde yemeklerde ve bir çok programda rahatlıkla giyilebilir. Ayrıca fiyat 60 lira olması bu modelin bu fiyata satılması çok dikkatimi çekti. Saçları göğse doğru atmayın çünkü yaka detayları kaybolur.

6 – Eteği Tüllü Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 80 TL

Eteği tüllü bir kırmızı abiye daha… Fakat yukarıda ki ile farkı göğüs bölgesinde siyah taşlı detayları mevcut. Bundan dolayı topuz saç yapılmış.

7 – Üstü Desenli Eteği Tüllü Tozlu Kırmızı Abiye Modelleri 2018 80 TL

8 – Yaka Detaylı 2018 99 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?