Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2018

Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2018

Tozlu giyim bu sene çıkardığı bir çok abiye modelinde daha sade modeller kullandı. Sizler için Tozlu Giyim Siyah Abiye Modelleri 2018 konusunu araştırdık, fiyatlar çıkardık ve tüm modelleri konumuza ekledik. Almak isteyenler tozlu giyimden alabilir. Daha önce sizlere Tozlu Giyim Kırmızı Abiye Modelleri 2018 konusunu yazmıştık.

2018 Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Kırmızı abiyelere göre siyah abiyeler daha çok tercih eder. Çünkü her yaş grubuna hitap eder ve daha az dikkat çekicidir. Tozluda bu sene model çeşitliliği olarak siyah abiyeler daha avantajlı. Daha sade modeller için kırmızıyı seçmeniz lazım. Çünkü zaten kırmızı renk olarak dikkat çekiyor daha fazla süslemenin pek anlamı olmuyor. En fazla tüllü ve ufak detaylar yapılıyor.

Size bir kaç ipucu vereceğiz eğer göğüs ve omuz detaylı yada aksesuarlı modeller seçtiyseniz salık saç modellerini kullanmayın. Bunun yerine topuz, at kuyruğu, yada arkadan tokalı saç modellerini deneyin. Eğer uzun modeller seçtiyseniz çok topuklu giymenize gerek yok, hem rahatlık açısından hemde zaten uzun modeller boyu uzun gösterecektir. Şimdi hep beraber sizlerle bu modellere bakalım.

Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 Fiyatlar ve Resimleri

1 – Dantel Detaylı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 90 TL

Belden uzatma inen tülleri ile kısa boy bir abiye modeli. Askılı ve üst bölgesi dantel işlemeli bir model. Bu nedenden çok tercih edileceğine eminim. Bu şekil modeller kırmızıda pek yoktu. Benzer fakat, askılı modelleri bulunmuyor. Fiyat olarak 90 lira bu model için çok iyi bir seçenek diyebilir. Ayrıca modelde resimde saçlar toplanmış ama sizler dağınık veya salık saç modelleri düşünebilirsiniz.

2 – Tül Detaylı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 85 TL

Çok zarif bir model olduğunu düşünüyorum. Kollar ve omuzlar transparan, ayrıca uzun ve sade olması zarif bir model olmasını etkiliyor. Bel bölgesinde ki nakışlar modele ağırlık katmayı başarmış.

3 – Üst Detaylı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 70 TL

Genç kızlar için önerdiğimiz bir model. Soğuk akşamlarda tunik ile giyebilirsiniz.

4 – Üst Detaylı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 70 TL

Üst bölge detaylı fakat bu detay neredeyse tüm abiyeler de kullanılmış. Farklı model olsa da aynı detay pişti olma ihtimalinizi arttıyor. 🙂

5 – Aksesuarlı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 70 TL

6 – Eteği Tüllü Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 80 TL

7 – Bel Detaylı Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 60 TL

8 – Tüllü Etek Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 80 TL

9 – Askılı Dantelli Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 55 TL

10 – Üstü Motifli Tozlu Siyah Abiye Modelleri 2018 80 TL

Diğer modeller için aşağıda ki galerimizi gezebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?