Buhar Makineleri Kaç Lira? Buhar Makinesi Nereye Konur?

Havadaki su buharı miktarı olarak tanımlanan nem; Hava koşullarına, yılın zamanına ve yaşam ortamına bağlı olarak değişir. Yazın bunaltıcı havalara neden olan yüksek nem, kışın azalır. Yazın yüksek nem, kışın düşük nem sağlık

Buhar Makinesi

Buhar makinesi, temel çalışma prensibi olarak bulunduğu ortamın nem seviyesini dengelemek için tasarlanmış bir cihaz olarak bilinmektedir. Uygun bir nem seviyesine ulaştıktan sonra nem seviyesini sabit tutarak ortamın konforunu arttırmak çalışma prensiplerinden biridir. Bebek gelişimi sırasında oluşabilecek solunum yolu enfeksiyonları, öksürük, boğaz ağrısı ve soğuk algınlığı gibi problemler için buhar motoru kullanmak iyi bir çözümdür. Buhar motoru kullanarak bebeğinizin soluduğu havanın nemini çok pratik bir şekilde dengeleyebilir, havayı yumuşatabilir ve olası sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Özellikle kış aylarında ortamdaki hava çok sert olmasına rağmen suni buhar üreterek havayı yumuşatmak için bir buhar motoru kullanılır ve böylece hava sirkülasyonu sağlanır. Sık kullanım nedeniyle, bebekler solunum tepkilerini stabilize etmek için bir buhar motoru kullanabilir. Bebekler genellikle uyku sırasında solunum problemleri yaşarlar. Silahsız oldukları ve kendilerini ifade edemedikleri için buhar motorlarının kullanılması uyku sırasında oluşabilecek tüm solunum problemlerini önleyebilir. Buhar motoru kullanmak hem yetişkinler hem de bebekler için çok faydalı bir hava temizleme yöntemidir. Yetişkinlerin uyku sırasında karşılaşabilecekleri solunum problemlerini önleyerek sağlıklı uykuyu garanti eder. Bebek buhar motoru seçimi dikkatli yapılmalıdır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişen birçok farklı seçenek ve tipte buhar motoru seçeneği bulunmaktadır. Ortalama koşullarda evdeki nem oranı %40 ile %50 arasında olmalıdır. Bu genellemeye rağmen, havadaki nem coğrafi bölgeye, iklim koşullarına ve mevsimsel tepkiye göre değişmektedir. Buhar motoru kullanımı, dış etkenlerle teması tamamen keserken, evde sağlıklı bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olur. Buhar makinesi çalışma prensibine göre alt başlıklara ayrılmaktadır. İhtiyaçlara ve standartlara uygun sağlık ürünleri seçimi oldukça önemlidir.

Hangi Buhar Makinesi En Iyi?

Havadaki su buharı miktarı olarak tanımlanan nem; Hava koşullarına, yılın zamanına ve yaşam ortamına bağlı olarak değişir. Yazın bunaltıcı havalara neden olan yüksek nem, kışın azalır. Yazın yüksek nem, kışın düşük nem sağlık sorunlarına neden olabilir. Çünkü bakteri ve virüsler yazın nemli bir ortamda çok kolay yayılırken, kışın düşük nem ciltte kuruluğa ve üst solunum yollarının tıkanmasına neden olabilir. Buhar motorlarının evdeki nemi ideal %30-50 aralığında tutmada bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkinliği olmasa da, trafik sıkışıklığını ve kuraklığı gidermede yardımcı olduğuna inanılıyor. Doldurulan suyu sıcak veya soğuk olarak ayarlayabilen buhar motoru, havadaki kötü kokuları giderecek ve nemi normal seviyeye getirecek şekilde programlanmıştır.

Buhar Makineleri Kaç Lira?

300 liradan başlıyor ve 2000 liraya kadar bulunabiliyor. Uygun kampanyaları bulmak size kalmış. Buharlı pişiriciyi kullanırken, öncelikle ellerinizin temiz olduğundan emin olmalısınız. • El hijyeni sağlandıktan sonra cihazın üst kısmı çıkarılır, su haznesi istenilen seviyeye kadar doldurulur ve buhar motoruna yerleştirilir. Cihaza doldurulan suyun sıcak ve kireçli olmamasına dikkat ediniz. • Şarj adaptörü cihaza takıldıktan sonra cihaz elektrik bağlantısı için prize takılır. • Cihaz tuşuna basıldığında, çalışma durumunda kontrol lambası yeşil yanar. Su haznesi boşaldığında ışık kırmızıya döner. • Nem deliği açılarak aroma çekmecesindeki pamuklu pedlere az miktarda uçucu yağ veya tıbbi sıvı eklenir. Bu noktada eklenen sıvının pedlerden geçmemesine dikkat edilmelidir. • Nem çıkışının kapağı kapalı. • Cihaz üzerinde bulunan ayar butonu sayesinde kullanım tercihlerine göre buhar yoğunluğu değiştirilmektedir. • Cihaz her zaman zeminden 60 cm yüksekte, düz ve sağlam bir şekilde yerleştirilir. • Nem çıkışı doğrudan duvara bakmamalıdır. Bazı cihazlarda buhar yönünü tersine çevirme işlevi vardır. Üst kapak sayesinde buhar yönü istenilen yöne çevrilebilir. Su haznesini çıkarmadan ve hazneyi temizlemeden önce cihazın elektrik bağlantısı kesilmelidir. Su deposunu sökerken içindeki su dökülür ve depo su ile iyice durulanır ve temizlenir. Deterjan gibi kimyasallar asla cihazı temizlemek veya cihazda koku oluşturacak şekilde kullanılmamalıdır. Cihaz ünitesi doğrudan su akışının altına yerleştirilmemelidir. Su deposu doldurulup yerleştirildikten sonra cihaz butonuna basıldığında hemen çalışır. • Cihazın suyu biterse buhar üretimi durur ve kırmızı ışık yanar. Bu durumda, depolama tankı su ile yeniden doldurulmalıdır. • Buhar makinesinin elektrik bağlantı parçalarının temizlik sırasında ıslanmamasına dikkat ediniz. Cihazın parçalarının bulaşık makinesinde yıkanması doğru değildir. Cihaz sadece saf su ile temizlenir. Yıkanan parçalar havlu yardımı ile kurulandıktan sonra monte edilir ve cihaz bu şekilde kullanıma hazır hale getirilir. Buharlı pişiricinin haftada bir kez temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi önerilir. Dezenfeksiyon için parçalar beyaz damıtılmış sirke içine konabilir ve bir saat dinlenmeye bırakılabilir. Cihaz parçaları temiz ve kuru olarak saklanmalıdır.

Buhar Makinesi Nereye Konur?

Öncelikle bebek odasına kurulacak buharlı pişirici, devrilmemesi için beşikten uzakta, düz ve sağlam bir yüzeye yerleştirilmelidir. Buharlı pişiriciyi bebek odasında gece çalıştırmak ve bebek odasındaki nemi düzenli olarak kontrol etmek gerekir. Nem ölçer, alandaki nemi %50'nin üzerinde gösteriyorsa veya pencerelerde buharlaşma veya yüzeylerde nem varsa; Bu, havanın çok nemli olduğunun bir işaretidir.

İç ortam havasının nemini artıran nemlendiriciler, aileler tarafından bazen çocuklar için bazen de evde yaşlılar için kullanılmaktadır. Liv Hospital Ankara Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. doktor Nedim Arda uyarıyor. Doç. doktor Nedim Arda, bu cihazların iyi temizlenmemesi durumunda mikropları, sinüs enfeksiyonlarını, bazen zatürreye kadar değişebilen akciğer enfeksiyonlarını yayabileceğine ve bademcik iltihabına neden olabileceğine dikkat çekerek aileleri uyarıyor. Doç. doktor Nedim Arda “Oda nemlendiricilerini gece iki saatten fazla açık bırakmayınız. Odalardaki nemi artırmak isterseniz çok fazla neme neden olabilirsiniz ve hastalıklar kolayca yerleşebilir. ”Odalarda nem olmamasına dikkat edin. Ancak yanan sobalar ve ısıtıcılar evdeki nemi azaltır ve dehidrasyona neden olur. Evlerdeki bu kuruluk burundaki nemi yok eder ve kişinin ağızdan nefes almasına neden olur. Ağzımızda burnumuzda olduğu kadar koruyucu bir mekanizma olmadığı için dışarıdan mikroplar boğazımıza yerleşir. Sık boğaz ağrısına, boğaz kuruluğuna ve yutulduğunda kekemeliğe neden olur. Burada da oda hava nemlendiricilerinin önemi devreye giriyor. Ortamın neminin hastalıktan korunmada faydalı olduğu göz önüne alındığında, Doç. Nedim Arda, bu cihazların hem zararlı hem de faydalı olduğunu belirtiyor. Temiz olmayan cihazlar mikropları yayar. Oda nemlendiricileri, içleri iyi temizlenmezse mikrop içerir ve çalıştırıldığında bu mikroplar havaya salınır. Bu durum sinüzit, bademcik iltihabı ve pnömoniye yol açabilen akciğer enfeksiyonları riskini artırır. Çocuklarda ve yaşlılarda yani bağışıklık sistemi tam olarak gelişmemiş veya eski işlevini göremeyen kişilerde enfeksiyon riski yüksektir. Bu nedenle, ekipmanın düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması gereklidir. Oda nemlendiricisini doğru kullanmak için: - Nemlendirici cihazlar tüm gün çalıştırılmamalıdır, ortamı 1 saat 2 saat nemlendirmek idealdir. Bütün gün veya bütün gece çalıştırırsanız, yarardan çok zarar verir. Bu nedenle, belirli bir nem standardı gereklidir. Bunun nedeni sıcak buharın mikropların büyümesi için daha elverişli bir ortam oluşturması ve ödem oluşmasına neden olmasıdır.

Doktorların Önerdiği Buhar Makinası

İyi temizlenmeyen makinelerde bulunan bakteriler evin her tarafına yayılabilir. Halı, perde, kanepe ve diğer yüzeylerde bulunabilen bu görünmez bakteriler çocuğun sağlığını etkiler ve çocukta bazı hastalıklara neden olabilir. Özellikle kızgın buhar makinesi kullananlar bu konuya dikkat etmelidir. Sıcak buhar cihazları çocuklardan uzak tutulmalı ve olası bir yanık riskinden kaçınılmalıdır. Yeni doğan bebekler için buhar makinesi kullanmak isteyen anne-babalar, bebek için ideal nem oranını doktora danışmalı ve ona göre ayarlamalıdır.

Meme hastalıkları uzmanları tarafından yaşam ortamının neminin %30'un altına düşmemesi gerektiği belirtilse de buhar makinesinin aşırı kullanımı bölgedeki nemi artırmakta ve bazı durumlarda yarardan çok zarara neden olmaktadır. Özellikle hijyen koşullarının tam olarak sağlanmadığı ortamlarda buhar motorlarının aşırı kullanımından kaynaklanan yüksek nem, üst ve alt solunum yollarında ve akciğerlerde enfeksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle nem dengesini korumak ve ortamı ne çok nemli ne de çok düşük bırakmak önemlidir.

Gece Uyurken Buhar Makinesi

Bebek odasındaki nem sürekli kontrol edilmelidir! Odadaki nem oranı %40'ın altında ise buhar makinesi kullanılabilir. Kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Her şeyden önce, devrilmemesi için makine beşikten uzakta düz ve sağlam bir yüzeye yerleştirilmelidir. Buhar makinesi gece çalışmalı ve bebek odası havasındaki nem düzenli olarak kontrol edilmelidir. Nem ölçer %50'den fazla okuyorsa veya pencerelerden buharlaşma veya yüzeylerde nem varsa; Bu, havanın çok nemli olduğunun bir işaretidir. Yüksek nem, evde bakteri ve küf oluşumunu artırdığı için tehlikelidir. Küf, sigara dumanı kadar iç mekan hava kirliliğinin bir kaynağıdır.

Astım Buhar Makinesi

Çocuk Alerji Uzmanı Prof. DR. İlknur Bostancı, buhar motorlarının uzun süreli kullanımının çocuklarda nefes darlığına neden olabileceğini söyledi. Çocuk odalarında ortam sıcaklığının en az 24 en fazla 26 derece olması gerektiğini vurgulayan Bostancı, “Çok soğuk olursa çocuk büyüyemez. Daha sıcak bir ortamda terleme çocuğun kilo almasını engelleyecektir. Sıcaklık çok yüksek olmayacaktır. Ayrıca ısıtıcı üzerinde çamaşır kurutmak ve üzerine havlu koymak gerekir. Deterjanlar çocuğu nefes aldığında sıkıştırdığı için uygun değil” dedi.

Bebeklerde Buhar Makinesi

Soğutucu buhar ürünleri tipik olarak aşırı ısıtılmış buhar ürünlerinden daha az elektrik kullanır. Bu ürünler sessiz çalışır. Bebeğinizin uyku kalitesini etkilemez. Bebeğiniz rahat uyurken kuruluk ve boğaz tahrişi gibi sorunlar otomatik olarak ortadan kalkacaktır. Soğutucu buhar motorlarının bir diğer özelliği ise; Bölgedeki nemi, sıcaklık seviyesini ve oksijenin süresini gösterebilir. Neme göre kendini programlayabilir. Havayı kendi içinde temizleme özelliğine sahiptir. Bebeğiniz evde temiz havada uyuyabilir. Ekstra bir özellik ise buharlı üründeki su tankının şeffaf görünmesi ve yeterli su tutabilmesidir. Soğutucu buhar makineleri, bebeklerde burun tıkanıklığı ve burun kabukları gibi üst solunum yolu hastalıklarını önleyebilir. Ayrıca KBB doktorları, bebeklerini emzirirken veya emzirirken bebeklerin bulunduğu ortamlarda havanın temiz kalmasına yardımcı olmak için bu cihazların kullanılmasını önermektedir. / Soğutma buharı ürünleri tipik olarak aşırı ısıtılmış buhar ürünlerinden daha az elektrik kullanır. Bu ürünler sessiz çalışır. Bebeğinizin uyku kalitesini etkilemez. Bebeğiniz rahat uyurken kuruluk ve boğaz tahrişi gibi sorunlar otomatik olarak ortadan kalkacaktır. Soğutucu buhar motorlarının bir diğer özelliği ise; Bölgedeki nemi, sıcaklık seviyesini ve oksijenin süresini gösterebilir. Neme göre kendini programlayabilir. Havayı kendi içinde temizleme özelliğine sahiptir. Bebeğiniz evde temiz havada uyuyabilir. Ekstra bir özellik ise buharlı üründeki su tankının şeffaf görünmesi ve yeterli su tutabilmesidir. Soğutucu buhar makineleri, bebeklerde burun tıkanıklığı ve burun kabukları gibi üst solunum yolu hastalıklarını önleyebilir. Ek olarak, emme veya beslenme aşamasında bebeklerin bulunduğu ortamlarda havanın temiz kalmasına yardımcı olmak için bu cihazları kulak, burun ve boğaz uzmanı olarak kullanmanızı önerirler.

Nebulizatör Buhar Makinesi

Şarjlı atomizer kullanıyorsanız kullandıktan sonra şarj edebilirsiniz. Şarj süresi cihaza göre değişiklik gösterebilir. Şarj süresini değerlendirerek atomizer seçmek, uzun süre kullanacağınız ürünün daha kolay kullanılmasını sağlayabilir. Tüm solunum yolu hastalıkları akciğerlerin farklı kısımlarını etkiler. Üst solunum yolu hastalıklarına örnek olarak burun akıntısı ve kronik sinüzit dahildir. Alt solunum yolu hastalıklarına örnek olarak KOAH ve bronşit dahildir. Üst solunum yolu hastalıklarının tedavisinde daha büyük partikül boyutuna ve daha büyük damlacıklara sahip nebülizörler ilk tercih olmalıdır.Alt solunum yolu hastalıklarının tedavisinde ise nispeten daha küçük damlacıklar üreten nebülizörlerin seçilmesi önemlidir. Atomize buhar motoru, karaciğer sorunları olan insanları iyileştirmeye devam ediyor. Bu makinenin düzenli olarak kullanılması gereken parçaları, kullanım sıklığı nedeniyle yıpranabilir. Atomizer ekipmanının en sık değişen parçasının atomizer filtresi olduğu söylenebilir. Atomizer yedek parça değiştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli şeyin model uyumluluğu olduğu söylenebilir. Nebulizatör cihazı aktifse ancak önemli ölçüde soğuk buhar üretmiyorsa (sıvı ilacı partiküllere ayırmıyor ve maskeye veya ağızlığa iletmiyorsa), nebulizatör filtresi çıkarılmalı ve Cihazda seçeneğine bağlanmalıdır. Eski hastahanenin bir kısmı yeni hastahaneye sokulmamalıdır. Filtre her kullanımdan sonra sıcak su ile elde yıkanmalıdır. Yumuşak bir bulaşık süngeri ve yaygın olarak kullanılan bulaşık deterjanı kullanarak ilacın yerleştirildiği boşluğu, içindeki mavi kısmı ve boşluğun kapağını sıcak suyla yıkayın. Tabii ki, nebulizatör kitini kullanma sürecine diğer parçaları da dahil ediyorsunuz. Örneğin atomizer hortumu bir kaza sonucu kırılabilir. Atomizerin gerekli tüm yedek parçalarını markasına göre satın almanız alışverişiniz için çok önemlidir. Su haznesindeki su tükenir veya su haznesi hareket ettirilirse kristalin yanmasını engelleyecek bir mekanizma bulunmalıdır.Mümkünse cihaz bu durumda otomatik olarak kapanma işlevine sahiptir. Alarm verme özelliğine sahip olması da bir artı olacaktır. Cihazın hasta ile temas eden parçaları otoklavlanabilir malzemelerden yapılmalıdır. Sistem, ikisi kilitlenebilen tekerlekli braketi sayesinde hastanın istediği yere kolaylıkla hareket ettirilebilmeli yani portatif nebulizatör işlevine sahip olmalı ve aynı yere sabitlenmelidir. Yöntemler Bu bilgilere ek olarak, atomizer hortumunun standında bulunan ayarlanabilir ayaklık kolu sayesinde her yöne kolayca dönebilmesi çok önemlidir. Ekipman, 4 mikronun altındaki partikülleri işleme kabiliyetine sahiptir. Nebulizatör tarafından önerilen ürünleri satın alırken, alacağınız ekipmanın özelliklerine dikkat edelim ve ekipmanı 72 saat kesintisiz çalıştıralım. Ayrıca aerosol performansı en az 0,86 ml/dak ile 2,5 ml/dak arasında değişebilmelidir. Cihaz, su deposunun bulunduğu yerde tekrar kullanılabilir. Dezenfektanlar yardımıyla temizlenebilir ve en az 750 ml kapasiteye sahip olmalıdır. Cihaz ayrıca 1 L'lik bir sıvılaştırma şişesi içerir. Sistem, besleme kabından sıvı doldururken su seviyesini kullanıcı tarafından otomatik olarak ayarlama işlevine sahip olmalıdır. Sistemle birlikte her biri ortalama beş kez kullanılabilen dört adet yeniden kullanılabilir ilaç kutusu veya yirmi adet ilaç kutusu da tek kullanımlık denilebilir ve ekipmanla birlikte paketlenmesi gerekir. Sessiz atomizer tavsiye edilse de ağırlığı da önemlidir. Ağırlığı 3,5 kg'ı geçmemelidir. Cihazda zamanlama sisteminin olması da bir özellik. Hastanın önceden belirlenen süresi dolduğunda sistem kendini kapatabilmelidir. 60 dakikaya kadar ayarlanabilen zamanlayıcı 4 farklı şekilde ayarlanabilir. 15, 30, 45 ve 60 dakika. Bu zaman aralığı tamamlandıktan sonra sahip olduğunuz üründe alarm sistemi varsa devreye girecektir. Alarm atomizer modeli başka bir kullanışlı atomizer türüdür.

Bebek Buhar Makinesi Tavsiye

Nemlendirici satın almadan önce, özellikle bebekler için doktorunuza danışın. Genelde fazla değil, ama biraz nemli hava herkes için iyidir, ancak istisnalar olabilir. Herkese ve her bütçeye uygun, her biri farklı bir işleve sahip birçok nemlendirici modeli vardır. Listemizde yer alan ürünlerin fiyatları farklı alışveriş sitelerinde yapılan kampanyalara göre değişiklik gösterebilmektedir.

Karcher Buhar Makinesi

Ev temizliği zaman alan ve yorucu bir iştir. Ayrı ayrı birçok farklı yerin dikkatli bir şekilde temizlenmesini gerektiren bu işler günümüz teknolojisi sayesinde oldukça pratik hale gelebilmektedir. Sunulan farklı fonksiyonel özelliklere sahip teknolojik cihazlar sayesinde ev temizliğinizi saniyeler içinde gerçekleştirebilir, ailenize ve sevdiklerinize hijyenik bir ortam sunabilirsiniz. Temizlik için buhar kullanarak her köşenin derinlemesine temizlenmesini sağlayan buharlı temizleyiciler ile odalarınızda hızlı bir şekilde üst düzey bir hijyen elde edebilirsiniz. Suyun yüksek sıcaklıklarda buharlaşması mantığına göre geliştirilen cihazlar, alternatif fonksiyonları ve özel filtre teknolojileri ile evinizde pratik bir çözüm sunar. Ev, iş yeri, araç içi gibi yerleri hızlı ve derinlemesine temizlemenizi sağlayan Kärcher buharlı temizleme cihazı ile gün içerisinde sık kullandığınız ortamlarda üst düzeyde hijyen sağlar ve sağlığınıza katkı sağlarsınız. performans sayesinde iş başında temiz ve hijyenik ortamlar. Klasik temizleme yöntemlerine göre oldukça pratik bir çözüm olan buharlı temizleme seçeneği ile temizlik gibi zaman alan ve enerji tüketen bir işlemi saniyeler içerisinde kolaylıkla gerçekleştirebilir ve işinizi hızlıca halledebilirsiniz. Farklı ürün seçenekleri arasından seçim yaparken bazı noktaları göz önünde bulundurursanız oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Öncelikle ürünü kullanacağınız alanları belirleyerek işlerinizde daha verimli olabilirsiniz. Farklı oda seçenekleri için sunulan alternatif özellikler arasında ürünü kullandığınız alanlarla uyumlu özelliklere sahip elektrikli süpürgelere yönelerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcıların deneyimlerinden dilediğiniz gibi yararlanmak için Karcher buharlı temizleyici inceleme seçeneklerini inceleyebilir ve diğer kullanıcıların deneyimlerine göre seçiminizi yapabilirsiniz. Modern temizlik teknolojilerini kullanarak son derece hijyenik ortamlar elde edebilir, pratik çözümlerle zamandan ve enerjiden tasarruf edebilirsiniz.

Diğer İçerikler

Havadaki su buharı miktarı olarak tanımlanan nem; Hava koşullarına, yılın zamanına ve yaşam ortamına bağlı olarak değişir. Yazın bunaltıcı havalara neden olan yüksek nem, kışın azalır. Yazın yüksek nem, kışın düşük nem sağlık
Graviola Meyvesi Nasıl Yenir? Guanabana Meyvesi Nasıl Yenir?
Soursop Meyvesi Nedir?Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu bir meyvedir. Ayrıca aslen Peru'dur ve genellikle Güney Amerika'nın fark
Devamını Oku
Havadaki su buharı miktarı olarak tanımlanan nem; Hava koşullarına, yılın zamanına ve yaşam ortamına bağlı olarak değişir. Yazın bunaltıcı havalara neden olan yüksek nem, kışın azalır. Yazın yüksek nem, kışın düşük nem sağlık
Yulaf Sütü Nasıl Yapılır? Yulaf Sütü Evde Nasıl Yapılır?
Yulaf Sütü Nasıl Yapılır?1. Yulaf ezmesini derin bir kaba alın. Üzerine kaynar su dökün ve 15 dakika bekletin. 2. Yulaf ezmesi su
Devamını Oku
Pireler genellikle evcil hayvanlardan bulaşır. Evcil hayvanlar insanlara pire bulaştırabilir. Pire oluşumu özellikle çok sıcak bölgelerde çok yaygındır. [br]Evde pire neden olur [br]İnsanlara bulaşan bazı canlılar vardır.
Pire Isırığı Nasıl Anlaşılır? Evde Pire Olup Olmadığını Nasıl Anlarız?
Pire Isırığı Nasıl Anlaşılır?Pire ısırıkları genellikle sivrisinekler veya alerjilerle karıştırılır. Bunun nedeni, gözlenen sempto
Devamını Oku
Yorumlar
Sizin Yorumunuz
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yorumlar
0 Yorum
Çerez Politikası Kadında Moda olarak internet sitemizde çerez kullanmaktayız. Bu Çerez Politikası ("Politika") Kadında Moda tarafından yönetilen https://www.kadindamoda.com adresli internet sitesi için geçerli olup çerezler işbu Politika'da belirtilen şekilde kullanılacaktır.

Kabul Ediyorum