Her Modelde Abiye Elbise Modelleri

Her Modelde Abiye Elbise Modelleri

2019 ABİYE MODELLERİ

Yaz dönemin de özel gün ve davetlerde gecenin en şıkı olmak isteyen bayanlar için her zevke uygun abiye modellerinden eşsiz bir galeri oluşturduk.

2019 yaz koleksiyonlarında yırtmaçlı, omuz bölgesini açıkta bırakan ve yılın değişmez modası straples abiyeler göz önünde.

Abiye elbise seçerken en çok dikkat etmeniz gerekn kural, ten rengine ve vücut ölçülerine uygun bir seçim yapmanız..Aksesuarlar ve detaylar seçtiğiniz abiyenin tamamlayıcısı olmalı.Payetler ve ışıltılı taşlar güzel aksesuarlar olduğundan abiye modelinizde ön plana çıkması gereken en önemli detaydır.

Geniş beden tercih eden bayanlar için önerilen koyu renkler daha zayıf görünmelerini sağlayacaktır. Koyu renk abiyelerin sizi kapalı göstereceğini düşünüyorsanız detaylarda taşlı ışıltılı ve pastel renklere özen gösterebilirsiniz. Makyajınızı da bu renklere göre tamamlarsanız çok şık görünürsünüz.

Abiye etek modellerinde genelde tüllü etekler var. Tüllerle süslenmiş şekilde etekler düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerde giymek için daha güzel bir görüntüsü oluşturmakta.

Son zamnlarda abiye elbise modellerini araştırmak ve seçimini yapmak geçmiş zamanlara göre daha kolaydır. Eskiden sadece mağaza ve vitrin dolaşarak seçilen abiye elbise modası ve abiye elbise modelleri artık internet üzerinden rahatlıkta bakılabilmekte.

Abiye Elbise Seçimi Nasıl Olmalı

Abiye elbise modellerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Bu önemli hususların en başında tabii ki abiye elbisenin gideceğiniz ortama göre seçimi yer almaktadır. Nişan, düğün, toplantıların çeşidi ve hatta yapıldıkları bölgenin modası abiye elbise seçiminde önemlidir. Bu yüzden 2019 abiye elbise modellerini incelemeden önce bu konuda kısa bir araştırma yapılmalı ve 2019 abiye elbise modelleri arasından bir seçim yapmadan önce iyice düşünmek gerekir.

Diğer bir konu ise seçilecek abiye elbiselerin vücut tipine uygun olmasıdır. 2019 abiye elbise modelleri araştırılmadan önce vücut tipinizi iyi bilmeniz gerekmektedir..Mesela göğüs ve basen bölgeleri büyük olan fakat belleri ince olan kadınların daha çok bellerini ön plana çıkaracak 2019 abiye elbise modelleri arasından bel dekoltesi daha çok olan abiye elbiselerin seçmeleri gerekir. Başka bir örnek sadece basen bölgesi büyük olan kadınların ise göğüs alt bölgesine kadar daralma gösteren, göğüs alt bölgesinden sonra ise genişleyen bir yapıya sahip olan abiye elbise modellerini seçmeleri önerilir.

ÇİÇEKLİ ABİYELER BU SENE MODA

Mevsimi olmasa bile özellikle pastel renklerinin kullanıldığı çiçek desenli abiyeler bu sezonun modası 2019-2020 defilelerinde de çok sık gördüğümüz çiçekli abiyeleri davetlerde veya düğünlerde tercih edin.

SİYAH ELBİSE VE ABİYELER

2019-2020 ilkbahar yaz modasını incelediğimizde siyah rengin ilk sırada olduğunu görürüz. Özellikle her kadının kurtarıcısı olan siyah renkli elbiselerimizi her türlü mekanda giyebiliriz. Özellikle iş yemeği davetlerinde veya özel kokteyl davetlerinde siyah elbiselerimizi ve abiyelerinizi tercih edin.

BEYAZ ELBİSE VE ABİYELER

Yazın en çok sevilen beyaz elbiseler. Özellikle koyu ten rengine uygun bu elbiseleri yaz tatilleri davetlerinde veya partilerinde kullanabiliriz. Sade makyaj ve doğal bıraktığımız saçlarımızla beyaz elbiselerimizi her türlü yaz partilerinde kombinleyin.

PÜSKÜLLÜ ABİYELER

2019-2020 moda kreaksiyonunda  karşımıza çıkan detaylardan biri de püsküller. Püsküller 2019 yazında vitrinlerdeki yerini alacak. Özellikle abiye elbise  modellerinde kullanılan püsküller abiyelere ayrı bir renk katıyor. Gösterişi seven kadınların tercihi püsküllü elbiseler hem fazla göze çarpmayan detayıyla hem göze çarpan şıklığıyla göz kamaştırmakta.

Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

abiye elbise modelleri
abiye elbise modelleri

Alt ve orta kısımları kabarık,üst bölgelerin taşlarla süslenerek gösterişli bir abiye tercih edebilirsiniz.Kol uzunluğunun omzunuzun genişliğine öre ayarlandığı straplez abiyeler gençlerin yada genç görünmek isteyenlerin tercihleri arasında.

Saten Genç Abiye Modelleri

Saten soft renklerin uyumlu olduğu pembe renk veya mor çiçek desenleri ile süslenmiş bu abiyeler adeta göz kamaştırmakta.Kabarık olmayan sade ve dikkat çeken bir abiye arıyorsanız bunları tercih edin.Saten abiyeler fiyatlarının uygun oluşu ve  güzel bir görünüm kazandırdığı için çok tercih edilmekte.

saten genç abiye elbise modelleri
saten genç abiye elbise modelleri

Tercihinizi kabarık olmayan düz ve sade bir elbiseden yana kullanmak istiyor ve bu abiye elbiseniz ile oldukça şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız abiye elbise modelleri ve fiyatları içerisinde bulunan saten uzun elbiseler hem uygun fiyatları hem de harika bir görünüme sahip olmaları açısından tam size göre.

saten renkli abiye elbise modelleri
saten renkli abiye elbise modelleri

Saten kumaştan yapılan bu şık abiyeleri yırtmaçlı olarak da kullanabilirsiniz.Yırtmaç boyunu ve şeklini boyunuza göre ayarlatabilip ip askılı veya v yaka olarak giyebilirsiniz.

Kısa Abiye Ve Elbise Modelleri

kısa mini abiye elbise modelleri
kısa mini abiye elbise modelleri

Gece boyunca tüm dikkatleri üzerinizde toplamak için iki parça tercih edilen bu abiye ve elbiseleri tercih edin.

mini boy abiye elbise modelleri
mini boy abiye elbise modelleri

Klasik elbiselerden sıkılmış olanların tercihi olan bu iki parça abiyeler özel gecelerde ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilebilir.Çiçek desenlerle süslnmiş balık kesim olan bu abiye modelleri boncuk ve taşlarla kombinlenerek özgün bir hava katar.

dantelli abiye elbise modelleri
dantelli abiye elbise modelleri

 

Kısa elbise ve abiye modelleri içerisinde en çok göze çarpan zümrüt yeşili tonlarındaki tül ve taşlarla süslenen modeli tercih edebilirsiniz.Üst bölgesinin tüllerle zümrüt taşlarının birleştiği alt kısmının ise tamamen tül kumaştan oluştuğu bu model yeni trend olma yolunda.

Dekoltesi fazla olan bu modeller de sırt ve göbek bölgenizin çok şık olarak göründüğü tül abiye ve elbiseler davetlerde daha rahat hareket etmenizi sağlayıp sizi istediğiniz şıklığa kavuşturacaktır.

Zarif, Şık Abiye Ve Elbiseler

balık model abiye elbise modelleri
balık model abiye elbise modelleri

Zümrüt yeşili renginin zenginliğinin tütü kumaşla bütünleştiği kısa abiye elbise son dönemde gözde. İsterseniz, giyeceğiniz kısa abiye elbisenizin üstüne ek olarak boncuklarla süslenen modeldeki bluzları tercih ederek daha canlı bir elbiseye kavuşabilirsiniz. Böylelikle daha renkli bir elbiseye kavuşarak farklılık yaratabilirsiniz.

sade şık abiye elbise modelleri
sade şık abiye elbise modelleri

Sade ve şık bir elbise isterseniz siyah rengi göz ardı etmeyin.Sade bir güzellikten yanaysanız siyah abiye elbisenin kumaşını saten veya ipek kumaştan seçin.Mini veya diz üstü seçtiğiniz kısa abiyenizi yarım kol veya straplez olarak belirleyin.

 

2019 Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

uzun abiye elbise modelleri

İki parçadan oluşan elbise ve abiyeler özel günlerinizde rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.Üst kısımlarının dantelden oluştuğu,alt kısımlarının volanlı ve yırtmaçlı olduğu bu modeller 2019 yılı içinde trend olacağa benziyor.

büyük beden abiye elbise modelleri
büyük beden abiye elbise modelleri

Düz ve kısa bir elbise isterseniz esnek kumaşa sahip olan elbiselerinden birisini seçerek, elbisenizin vücut hatlarını sarmasına izin verin böylece kalıp gibi durmayan bir elbiseye sahip olabilirsiniz. Esnek kumaştan üretilen elbiseler sizlere rahat hareket edebilme imkânı sağlar.

Gençler İçin En Güzel Abiye Modelleri

çiçekli abiye elbise modelleri
çiçekli abiye elbise modelleri

Genç abiye modelleri içerisinde yer alan birbirinden farklı abiye elbiseler, yaşınıza uygun olarak siz gençlerin çok daha şık görünmesine imkan veriyor. Kelebek ve çiçek motiflerini seven birisi iseniz eğer, tütü kumaş üzerine işlenen kelebek ve çiçek motifli elbiseler 2019 yılı trendleri arasında.

 

mavi abiye elbise modelleri
mavi abiye elbise modelleri

Genç abiye modelleri fiyat açısından sizlere kolaylıkr sağlayan bu modeldeki elbiseler, saf güzelliğinizle bütünleşerek en güzel abiye elbiseyi üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Uzun boy olarak tercih edeceğiniz tütü elbisenizin üst kısmını isterseniz dantel kumaş olarak tercih edebilir, dilerseniz de taşla süsletebilirsiniz.

beyaz kurdeleli abiye elbise modelleri
beyaz kurdeleli abiye elbise modelleri

kısa bir elbise arıyorsanız, genç abiye modelleri arasında son moda trendler içerisinde en çok tercih edilen beyaz üzerine çiçek motif işlemeli abiye elbiselere bakın. Göğüs kısmının kalp şeklinde olduğu bu modeldeki elbiseler sizlere çok daha güzel bir görünüm kazandırarak güzelliğinizi ön plana çıkartıyor.

tüllü abiye elbise modelleri
tüllü abiye elbise modelleri

Kolları tülden oluşan veya tül olmayıp straplez olarak tercih edebileceğiniz bu model de vücudunuzun üst kısmını saran alt kısmının kabarık olduğu size prenses görünümü veren modern ve klasik görünümü bir arada tutan abiyenizi kurdele ile süsleyebilirsiniz.

3d mini abiye elbise modelleri
3d mini abiye elbise modelleri

Askılı veya kolsuz olan bu model genç abiye modelleri içerisinde en çok dikkat çekendir.Tüller üzerine dantel işlemeleri olan boncuklarla ve taşlarla süslenen abiyeniz mükemmel bir görünüm sunmakta.

 

Kapalı ve Tesettür Abiye Elbise Modelleri

kapalı abiye elbise modelleri
kapalı abiye elbise modelleri

Sade ve şık bir abiye arıyorsanız kapalı abiye elbise modelleri içerisinde ki üst kısmının vücudunuzu sardığı alt kısmının ise pileli şekilde volanlı olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

tulum abiye elbise modelleri
tulum abiye elbise modelleri

Eşarbınızı abiyenizin renk ve modeline seçerek daha güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.Elbiseniz önplana çıkar ayrıca diğer aksesusarları kullanmayı ihmal etmeyin.

kapalı beyaz abiye elbise modelleri
kapalı beyaz abiye elbise modelleri

Pastel tonlarda elbise arıyorsanız kumaş türü olarak saten veya ipek olan bu modellere göz atın.Vücudunuzu tamamen sarmayan bu model kendinizi kısıtlamadan rahatça hareket etmenizi sağlar.

Uzun Abiye Ve Elbise Modelleri

tesettür abiye elbise modelleri
tesettür abiye elbise modelleri

Çiçek motiflerle süslenmiş bel ve kol bölgeleri işlemeli sade ve şık duran uzun abiye ,elbise modelini tercih edebilirsiniz.

Daha gösterişli bir elbise arıyorsanız tül veya saten kumaştan dikilen kollarında motif işlemelerin olduğu bu modeli tercih edebilirsiniz..

tesettür çiçekli abiye elbise modelleri
tesettür çiçekli abiye elbise modelleri

2019 Hamile Abiye Elbise Örnekleri

Hamile olunca şık olamazsınız diye bir algı olmamalı.Büyüyen göbeğinizi ve değişen vücudunuzu saklamanıza gerek kalmayacak.

 

hamile pembe abiye elbise modelleri
hamile pembe abiye elbise modelleri

Özel günlere ,davetlere gitmeden önce şık görünmek isterseniz 2019 hamile abiye elbise modellerine göz atın.

 

1- V Dekolteli Hamile Abiyeleri

Bu dönem sizin ve bebeğinizin en rahat etmesi gereken dönem.Bel ve karın kısmınızın rahatlığı kadar göğüs kısmınızın da rahat olması gerekir.Göğüslerinizin rahat edeceği bu model yeni yılda trendler arasında olacak.

2- Yarım Kollu Hamile Abiye Elbiseleri

Anne adaylarının tercihleri genelde uzun veya yarım kollu, uzun elbiselerden yana. Ama bizim önerdiğimiz elbiseler, bilinen yarım kollardan farklı! Daha bol kesim ve dantel görünümlü yarım kollu hamile abiye modellerine 2019 yılında çokça rastlayacaksınız.

3- Yarasa Kollu Abiye Ve Elbiseler

Özel bir davette güzelliğinize güzellik katmak isterseniz tamamen orjinal olan yarasa kollu abiye hamile elbiseleri tercih edebilirsin.

4- Straplez Abiye Ve Elbise Modelleri

Normal zamanda straplez modelleri beğeniyor ve kendine yakıştırıyorsan, hamileliğinde giymemeni gerektiren bir durum yok! Straplez modelde birçok hamile abiye kıyafet modeli var.Göğüs bölgesini pek rahat ettirmeyen bu modeller bir günlüğüne giyilebilir.

 

5- Klasik Abiye Ve Elbise Modelleri

Klasik olan uzun kollu uzun elbiseler senin tarzına uygunsa göğüs ve kol bölgeleri dantellerle süslenmiş bu modelleri tercih edebilirsin.

7- Çiçekli Hamile Elbiseleri Ve Abiyeleri

Yaz sezonu düğün,davet ve özel günlerde çiçek motifleri ile süslenmiş olan bu modeller ön planda olacak.

8- Abiye Hamile Tulumları

Rahatına düşkün aynı zamanda şık görünmek isteyenler buraya.Abiye hamile tulumları bu sene trendler arasında.

9- Yeni Trend Beyaz Hamile Elbiseleri

Hamile anneler beyaz giymekten korkmamalılar.Fotoğraf çekiminde ve özel günlerde çok şık durmanızı sağlayan bu modellere kesinlikle bakmalısınız.

10- Tek Kollu Hamile Abiye Ve Elbiseleri

Bu modellerin her zaman ayrı bir havası var.Tek kol ve askı modası son dönem de hamile elbiselerin de tercih edilmeye başlandı.Denemeye değer…

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?