Himalaya Tuzu Lambaları İle Evinize Şıklık Katın

Himalaya Tuzu Lambaları İle Evinize Şıklık Katın

Ev dekorasyonu yaparken seçenekleriniz elbette çok önemlidir.  Dekorasyon malzemeleri sadece görünüşleriyle kalmıyor ve üzerinizde etkileri de bulunuyor.

Bazı tasarım kararları istemeden sizi sinirli ve huysuz yapabilirken, bazıları sağlığınız için ciddi yararlar sağlayabilir. Saf Himalaya tuzu parçaları, büyüleyici turuncu bir ışıltı veren geometrik parçaları oluşturmak için bir ampulün üzerine yerleştirilir. Bu lambaların ortaya çıkması 80’lerin sonlarına dayanıyor olsa da, büyük bir dönüş yaparak hayatımıza girdiler.

himalay-tuzu-lamba

Himalaya tuzu lambalarının, toksinleri nötralize ederek havayı temizleyen negatif iyonlar ürettiği söyleniyor. Bir şelalenin tepesindeki temiz havadan veya hafifletici bir esinti gibi tepki veriyor.  Bu sayede evinizde stres ve uyku sorunu gibi sorunlarla bağlantılı olan bilgisayarlar ve mikrodalga fırınlar gibi elektrikli cihazlarınızın üzerinizdeki etkisini kaldırıyor. Evinde kullanan insanların yaptıkları açıklamalara göre alerjilerin iyileştirilmesinden tutun, evin genel havanın yükselmesine kadar çeşitli yararlar olduğu öğrenildi.

Ancak himalaya tuzu lambası doğal sağlık faydaları size tuz lambası almaya edemiyorsa,  bu lambaların benzersiz tasarımı hünerinden yararlanın.  Bu lambalar temelde lav lambalarının gelişmiş bir versiyonudur. Evinizin herhangi bir odasına koyduğunuz takdirde bu dekoratif lambalar misafirlerinizin oldukça ilgisini çekecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?