Tesettür Nikah Elbisesi Modelleri 2017-2018

Tesettür Nikah Elbisesi Modelleri 2017-2018

Tesettüre Uygun Nikah Elbiseleri

En güzel tasarımları ile tesettür nikah elbiseleri en güze çarpan dikkat çeken ve ilgi gören modelleri ile öne çıkıyor. Kapalı nikah elbisesi modern çizgiler taşıyor. Pek çok modelde bulunan elbise modelleri uzun kol, uzun etek boyu ve daha sade modellerle zarifliği ve şıklığı yansıtıyor. Nikah elbiseleri tesettür alanında büyümeye devam eden moda elbiselerden seçiliyor. Nikah elbisesi kapalı modelleri kuyruklu modelleri ve zarif modelleri ile öne çıkarken daha sade ve daha düz modellerde öne çıkmaya devam ediyor.

Nikâh Kıyafetleri ve Tesettür Kombinleri

Tesettür sahibi hanımlar öncelikle nikah kıyafeti seçerken açık renkler tercih etmelidir. Açık renkte tercihe diken kıyafetler biraz zıtlık taşıyan renklerde ayakkabı şal ve aksesuarlar ile tamamlanabilir. Nikâh sadeliğini uygun beyaz renkler, açık toz renkler tercih edilebilir. Ayrıca eşarp süslemeleri ve aksesuarları ile de özel bir kombin oluşturulabilir. Koyu renkler tercih edilirken, uzun etekler ve geniş etekler tercih edilebilir. Tesettüre uygun elbiseler ve abiyeler tercih ederek, özel kombinler oluşturulabilir. Ayrıca sade modellerden uzak kalarak biraz hareketli modeller tercih edilerek balık kesim elbiseler tercih edilebilir.

Topuklu ayakkabı ile kombin edilen elbiseler ayrıca eşarp uyumu ile sadelikten çıkıp şık bir görünüm sağlayabilir. Özel tercihler ve modelleri ile birlikte birbirinden farklı modeller tercih edilebilir. Ayrıca elbiselere uygun sade bir makyaj nikah günlerinde daha canlı ve zarif görünmenizi sağlayabilir. Eşarp aksesuarları ve taçları ile özel günlerinize uygun kombinler ve şıklıklar yansıtabilirsiniz. Uzun kollu modeller, dar kesim kol modeller ve daha geniş kollu modeller ile size uygun tercihleri yapabilirsiniz. Modern ve şık ışıltıları ile daha şık elbiselerle nikah günlerinde zarifliği yansıtabilirsiniz. En güzel modeller için elbise modellerine bakarak seçim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki galerimizde bulunan modellere göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?